Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Milenka versus život nenarozeného dítěte: Nevěra ve Výměně a otec kouřící cigarety dítěti pod nos

Zdroj: TV Nova
+ Dalších 14 fotografií
výměna manželek
Máme za sebou další premiérový díl Výměny manželek. Tentokrát byla velkým tématem nevěra, přísná výchova, ale také kouření v bytě. Maminka Věra se dostala do nemilé situace. Když jí náhradní manžel řekl, že chlapi, kteří mají rádi tlusté holky, mu přijdou ujetí. Věra se kromě ponižujících slov musela vyrovnávat se starými ranami. Jednoho dne jí totiž milenka partnera zaklepala na dveře a ona musela řešit vskutku nepříjemnou situaci.

Ve středeční Výměně manželek jsme viděli rodinu z Mostu, kterou tvoří Věra (25), Milan (35), Petra (5), Milan (4) a Matýsek (11 měsíců). Na druhé straně jsme se seznámili s Janou (30), Františkem (43), Katkou (15), Petrem (10) a Jaroslavem (2), kteří žijí v Ročově.

Maminka Věra se svěřila s tím, že v životě nezažívala jen to hezké. Musela se vypořádat s partnerovou nevěrou. Navíc milenka jejího muže nejdříve tvrdila, že s ním čeká dítě. Věře se zhroutil svět, ale záhy na to zjistila, že je těhotná.

Sice uvažovala o potratu, ale Milan ji přesvědčil o opaku. Dnes už je ráda, že změnila své rozhodnutí. Na tohle období ale vůbec nevzpomíná ráda. „Byly jsme kamarádky už předtím, potom taky a teď jsme možná taky. Pozdravíme se,“ popsala Věra svůj vztah s milenkou partnera.

Náhradní maminka Jana se nedokázala smířit s tím, že je Milan tak velká pedant. Také jí vadilo, že kouří v přítomnosti malinkého dítěte. A co si myslíte od dnešní Výměně manželek vy?

Související články

Další články