Chce být slavná a je ochotná pro to udělat cokoliv. Třeba ukázat se v reality show… A nebo se skutečně změnila a touží prožít lásku? Najít pro dceru, se kterou se údajně její biologický otec nevídá, chlapa, který se postará o rodinu? Řeháková tvrdí, že druhá varianta je správně. Dá se jí ale věřit?

„V lásce jsem moc štěstí neměla, což je důvod, proč jsem se do reality show přihlásila. Bujaré večírky jsem vyměnila za lásku k mé dceři. Hodně se teď soustředím na sebe, cvičím a pomáhám zvířatům, což mě naplňuje,“ tvrdí kráska, která se prý snaží vést spořádaný život.

V reality show chce najít muže svých snů… „Teď se Sofince snažím najít tatínka, protože s tím svým biologickým se nevídá. Vyměnila jsem materiální hodnoty za citové. Nebaví mě být sama a jsem ochotna pro lásku udělat vše. Určitě jsem divoká holka, ale lásku a otce potřebuje každá žena s dcerou, snad se mi to podaří,“ řekla eXtra.cz rajda, která se v pondělí představí v reality show druhé nejsledovanější tuzemské televizní stanici.

Tak snad se sexy rajdě podaří najít ideálního partnera. Možná už ji skutečně život zlatokopky přestal bavit.