Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Milenka Romana Vojtka přichystala Chantal Poullain opravdu „veselé“ Vánoce. Připravila ji o roli díky protekci?

Zdroj: archiv eXtra.cz/Facebook
Takový dárek pod stromeček si snad Chantal Poullain (60) ani nezasloužila. Její o generaci mladší kolegyně ji měla připravit o roli. Aby toho nebylo málo, tak se šušká, že to měla Petra Vraspírová (28) přes protekci, protože teď randí s Romanem Vojtkem (43), který v muzikálu Ať žijí duchové! taky hraje.

Už na začátku projektu bylo dost podivné, že malou Leontýnku má hrát babička Chantal. Přeci jen ve filmu je to holčička před pubertou, ale tak to záleží na tvůrcích. Jenže je s podivem to, že si to najednou uvědomili až teď, když už je vše v plném proudu.

"Chantal jako Leontýnka? To by bylo směšné! Produkce uznala, že je to špatné rozhodnutí,“ dozvěděl se Blesk informaci z kuloárů, kde se ale taky šušká o tom, že Petra Vraspírová jen tak tu roli neměla dostat.

Údajně na to měl mít velký vliv fakt, že se schází s Romanem Vojtkem, který v muzikálu hraje hlavní roli. „V muzikálové verzi přibude například postava vtipného tělocvikáře, o kterou se budou dělit Jiří Langmajer a Roman Vojtek,“ sdělil Blesku mluvčí Janis Sidovský.

Roman se svou milenkou nebude hrát poprvé, oba totiž účinkují v muzikálu Mamma Mia. Jak to celé vzniklo, vědí jen samotní aktéři, ale je jisté, že Chantal to moc veselé Vánoce nezaručí.

Související články

Další články