Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Monika Štiková koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Milenka ostrouhala, Nedvěd se vrátil k rodině: Takhle slavil s manželkou a dcerou Ivankou

Zdroj: archiv Ivany Nedvědové
+ Dalších 21 fotografií
rodinná idylka
Vrátil se Pavel Nedvěd (47) definitivně k manželce a na mladičkou přítelkyni se snaží zapomenout? Všechno na to ukazuje. Dcera legendárního fotbalisty Ivanka (22) dostudovala vysokou školu a na promoci byla rodina zase pohromadě. Po krásce od koní Lucii (23) nebylo už delší dobu ani vidu, ani slechu.

Ve společnosti manželky Ivany se Pavel Nedvěd častěji objevoval už před dvěma měsíci. Na promoci jejich půvabné dcery Ivanky byli opět ruku v ruce, vysmátí a zjevně spokojení. Rodinná krize je zjevně zažehnána!

Ivanka studovala prestižní vysokou ve švýcarském Glionu a legendární fotbalista se musel sakra plácnout přes kapsu. Jeden semestr vyšel na astronomických 600 tisíc korun. Nedvěd se tak dmul pýchou, že dcera má studia úspěšně za sebou.

Navíc si na škole našla přítele z Itálie. Vztah s Giovannim pravděpodobně Ivance posvětil i tatínek.

Nerozumím ženám

Ještě aby jí ho rozmlouval, když měl sám v lásce zmatek. Byl to poprask obrovských rozměrů, když Nedvěda v létě přistihli ve společnosti mladé holky od koní Lucie Anovčínové. Pavel pak nevěděl, kudy kam, ale o aférce se mu podařilo zarytě mlčet. Až těsně před vánočními svátky prohlásil, že se „v ženskejch nevyzná“.

Za těch několik týdnů se ale nejspíš zorientoval a dal přednost manželce a rodinnému zázemí, jež roky budoval.

Související články

Další články