Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Milenka Malého Kristýna Kociánová v obležení nenávisti: Že se nestydíš, ty špíno, píší jí lidé

Kristýna Kociánová v obležení nenávistných komentářů
Zdroj: se souhlasem TV Prima, Herminapress, koláž eXtra.cz
+ Dalších 5 fotografií
Nenávist

Herečka Kristýna Kociánová (37) se stala terčem útoků ze strany naštvaných fanoušků Pavly Tomicové (60). Manžel Tomicové Ondřej Malý (56) totiž od své ženy po devatenácti letech manželství odešel, aby žil s mladší hereckou kolegyní, s níž navíc podle webu Aha! čeká dítě. Lidé na sociálních sítích jsou rozhořčeni těmito informacemi a převážně stojí na straně Tomicové.

Herečka Pavla Tomicová žila v manželském svazku s Ondřejem Malým devatenáct let. Společně vychovali dvaadvacetiletou dceru Anežku. Tomicová má pak z předešlého vztahu ještě syna Adama.

Jejich vztah vypadal idylicky, ale všechno se rázem sesypalo jako domeček z karet. Web Aha! informoval o tom, že Malý Tomicovou opustil kvůli mladší herecké kolegyni Kristýně Kociánové. Stát se tak mělo již před několika měsíci a i to byl důvod, proč Tomicová tak náhle zhubla více než třicet kilogramů.

Nenávistné komentáře

Kociánová navíc se svým partnerem Ondřejem Malým čeká dítě. I to byl jeden z impulzů, proč jí začali na sociální sítě psát naštvaní fanoušci Pavly Tomicové a nadávat jí. „Já koukám jako blázen. Měla jsem vás ráda už v Ordinaci v růžové zahradě. Ale teď jen kroutím nevěřícně hlavou. Ohromné zklamání,“ napsala jedna z uživatelek do komentáře pod fotografii Kociánové na Instagramu. Hnus. Fakt hnus. Je mi z vás na nic, zvlášť když jste byly kolegyně,“ napsala další.

„Tohle, co jste udělala, se vám vrátí jak bumerang, šťastná nebudete, tomu věřte! Asi jste na lepšího neměla, to dokážu pochopit, ale takhle někomu ublížit jen proto, že vám tikají hodiny a nikdo nejspíš o vás zájem neměl a vy jste chtěla dítě, tak to je hnus! Jste ubohá, věřte, že paní Tomicovou mají lidi rádi a budou mít ještě víc, ale vás budou nenávidět! Jste na sebe hrdá? Dokážete se na sebe podívat do zrcadla?“ zeptala se v komentářích řečnicky další uživatelka. „Že se nestydíš, ty špíno jedna! Co taková matrace jako ty pro prachy neudělá! Karma je zdarma,“ rozčílil se další komentující.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy