„Jsem člověk, který je otevřený lásce. Nenechám se svázat společenskými konvencemi, předsudky a omezeností mnohých. Pevně věřím, že pravdivost a otevřenost jsou klíčové hodnoty pro kvalitní vztah lidí. Svoboda je pro mě na vrcholu lidských hodnot a jsem si vědom, že tímto postojem budím rozporuplné emoce," vyjádřil se Karel Janeček (44) před časem.

Samozřejmě je jasné, že řada lidí z české veřejnosti chování miliardáře odsoudí, protože jsou zvyklí na jasný vzorec partnerství, který je v Česku běžný. Bohužel v Česku je také běžné, že kromě toho, že máte nějakého partnerka nebo partnerku, tak občas zahýbáte.

To se musí zase Karlovi nechat. Je upřímný, nesnaží se maskovat fakt, že cítí něco víc k více ženám. O svém postoji k zažitým společenským konvencím mluví velmi otevřeně. Není to ten typ přizdisráče, který by si hrál na manžela roku a potají šoustal mladičké maso.

„Ačkoliv můj vztah s Mariem je krásný a plný lásky, před časem jsem se zamiloval do nádherné a obdivuhodné ženy Lilie K. Jsem šťastný, že spolu čekáme dítě, a cítím k ní hluboký závazek uzavřený buddhistickým svatebním obřadem. Vím, že situace je velmi složitá a teprve uvidíme, co přinese budoucnost,“ netajil se před pár měsíci svojí láskou ke krásné kněžce.

Jenomže na druhou stranu, říká si i to samé jeho pravoplatná manželka Mariem Mhadhbi? Opravdu je natolik tolerantní? Co se asi tak ženě může honit hlavou, když její muž, se kterým má navíc dítě, je u porodu své milenky?

Mariem je velice inteligentní žena, takže od ní určitě nemůžeme očekávat žádné hysterické výlevy. Co si ale budeme povídat. Ve skrytu duše si musela rvát vlasy a zuřit. Jak dlouho to zvládne snášet, než jí rupnou nervy?