Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Horoskop týdenní horoskop

Nejnovější kauzy

Milenka Felixe Slováčka vrací žhavý úder: Dádo, mlč, krásná jsem tady já!

Lucie je půvabná žena, o tom nemůže být pochyb.
+ Dalších 22 fotografií
Tak tohle je odpověď, která má rozhodně šťávu! Partnerka hudebníka Felixe Slováčka (74), výtvarnice Lucie Gelemová (34) nechce rozhodně jen tak přihlížet, jak si Dáda Patrasová (61) užívá popularity. Jinými slovy, do redakce eXtra.cz zaslala hodně žhavý snímek a do Itálie, kde herečka tráví dovolenou, vzkazuje: Dádo, krásná jsem tady já!

Milenecký propletenec nabírá na pořádných obrátkách. Mezitím, co obří hrudník Patrasové na Instagramu sklízí slova chvály od mnohých uživatelů, Lucie Gelemová nechce být „druhá“. Zaslala nám sexy snímek, z něhož je evidentní, že Slováčkovo nádobíčko sází na mládí.

Lucie a Dáda se mají rády asi jako Rusové s Američany za studené války. A teď se děvčata trumfují, která je hezčí. Dáda předvedla v Itálii figuru jen v plavkách a hrudník, který zvedne libido i mladším ročníkům, Gelemová takticky ukázala svou skvělou figuru na balkoně ve Slovinsku jen v šatičkách v lehce erotické póze.

Obě sokyně mají jasno. Kvůli Felixovi jsou ochotné ukázat hodně!

Mohlo by vás zajímat

Další články