Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Milenka Felixe Slováčka si vzala průsvitné šaty: Ukázala v nich svůj hrudníček!

Lucie má co nabídnout a Felix to ví…
Zdroj: Instagram
+ Dalších 22 fotografií
Milenka Felixe Slováčka (74) Lucie Gelemová (36) je ženou, která se nemusí stydět snad za žádnou část svého těla. A možná i proto tentokrát ukázala v průsvitných šatech to, co patří výhradně muži jejího života. Lucka se neřadí k dámám, kterým bylo v oblasti hrudníku Bohem dáno lopatou, ale spíš kávovou lžičkou, ale někdy méně je zkrátka více...

Vztah Lucie a Felixe začal před více než třemi roky. Věkově rozdílná láska zprvu vzbudila mnoho emocí, do kterých patřil i souboj s Felixovou manželkou Dádou Patrasovou. Po čase se rozbroje uklidnily a všem bylo jasné, že Felixův sexuální apetit potřebuje změnu. Vnadnou Dádu prostě vyměnil za drobnější Lucku.

Mileneckému páru se dnes daří, společně bydlí a Lucii se podařilo to, po čem toužila – z neznámé výtvarnice se stala známou Felixovou holkou. A momentálně toho lišácky využívá. Když to jde, nevynechá žádnou společenskou akci a někdy se ve společnosti ukáže v outfitu, který má opravdu grády.

Naposledy se objevila na večírku v průsvitných bílých šatech, které si rozhodně říkaly o pánskou pozornost. Lucie v nich dala vyniknout svým pokladům, se kterými si pod lampičkou může s nadsázkou řečeno povídat jen Felix. Lucce to skutečně slušelo a za její odvahu jí tleskáme.

Související články

Další články