Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Andrej Babiš (politik) Horoskop

Nejnovější kauzy

Milenka bývalého závodníka F1 Jensona Buttona se toho nebojí: Na dovolené ukazovala ňadra, jak jen mohla

No není tohle nádhera?
+ Dalších 8 fotografií
Bývalý závodník F1 Jenson Button vyrazil se svou přítelkyní, Playboy modelkou Brittny Ward na dovolenou do Itálie a nehnul se od ní na krok. Divíte se mu? My tedy rozhodně ne. Na takové tělíčko by měla nosit jeho vyvolená zbrojní pas.

Bývalý závodník F1 a lamač dívčích srdcí Jenson Button vyrazil se svou novou přítelkyní, playmate Brittny Ward na dovolenou do Itálie. Jeho hnědovlasá a velmi půvabná slečna vypadá naprosto dokonale, a proto si ji závodník v jednom kuse hlídal.

Brittny bude nejspíše pěkné číslo, protože podle fotek nemá s odhalováním na veřejnosti žádný problém. Vnadná modelka si úplně bohatě vystačila se spodním dílem plavek. To možná taky znervóznilo jejího přítele a chtěl svou lásku okamžitě zakrýt před zraky fotografů.

To bylo ale Brittny nejspíše úplně jedno. Za svoje krásná prsa se nestydí a hrdě je vystavuje. Bývalý závodník Jenson Button by mohl s tou žárlivostí trochu přibrzdit.

Brittny Ward není žádný svatoušek a proslýchá se, že to byla právě ona, která odlákala Jensona Buttona od manželky Jessiky Michibatu. Sám závodník ale tvrdí, že se s manželkou rozešli v dobrém a hlavní důvod je ten, že na sebe neměli příliš čas. No kdo ví, jak to bylo.

Mohlo by vás zajímat

Další články