Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Milenka a manželka svedou boj o nadsamce Maléře: Lstivá Šárka má náskok před skomírající Veronikou

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 28 fotografií
ulice
V Ulici se pomalu ale jistě schyluje k pořádnému boji, který nikdy nemůže skončit dobře. Je jasné, že pro Martina Maléře nebyla číšnice Šárka jen chvilkovým poblázněním, ale myslí to s ní smrtelně vážně. Hrozné na tom ovšem je, že Martinova žena Veronika nemá ani ponětí, co se kolem jejího muže odehrává. Všichni tak nějak tuší, že zanedlouho dojde k boji mezi milenkou a manželkou.

Nevěrník a nadsamec Martin Maléř je v pořádném průšvihu. Sice si už ujasnil, že číšnici Šárku miluje a touží s ní být do konce svého života, ale ještě nevymyslel, jak oznámí doma své manželce Veronice, že opouští ji i obě děti.

Šárka je lstivá lištička a dokázala prakticky nemožné. Už jednou byla do Martina až po uši zamilovaná, ale jejímu vábení klínem tehdy Maléř odolal. Tentokrát se chvíli snažil, ale nakonec stejně skončil se sexy blondýnkou v posteli.

Nejhorší je, že Veronika nemá absolutně ponětí o tom, co se kolem ní děje. Až zjistí, že jí za pár měsíců ztroskotalo manželství kvůli osobě, kterou považuje za poměrně fajn známou z hospody, tak se zblázní.

Všichni tak nějak tuší, že zanedlouho dojde na pořádný souboj mezi zhrzenou manželkou a vychytralou milenkou. Pevně věříme, že Veronika díky svému vzteku vyhraje a Šárce pořádně naloží. Ta by to mohla na oplátku akceptovat, když už Veronice ukradla lásku života.

Související články

Další články