Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Milenka (12) pedofilního kanibala: Ve škole vykládala, jak chutná lidský mozek a maso!

Zdroj: Vyšetřovací komise RF, Vkontakte.ru
+ Dalších 10 fotografií
Šílený případ
Několik týdnů uplynulo od smrti pedofilního kanibala Arkadije Zvěreva (†22), hrůzný případ ale Ruskem stále lomcuje. Milenka a pomocnice úchylné bestie Valerie (12) je totiž na svobodě. Potom, co Zvěrev zavraždil Alexandera Popoviče (†21), s ním pojídala části jeho těla. Dívka chodí normálně do školy a svými historkami děsí spolužáky i jejich rodiče.

Okamžitě ji vykopněte ze školy, žádají rozzuření rodiče! A není divu, do třídy s jejich dětmi chodí Valerie (12), někdejší milenka pedofilního kanibala Arkadije Zvěreva (†22). Jeden z nejzvrácenějších vrahů se přiznal k zabití Alexandra Popoviče (†21).

Zvěrev jeho bezvládné tělo rozřezal a jeho maso i mozek potom s Valerií jedli. Během vaření ostatků spolu opakovaně měli sex. K odpornému činu se kanibal nakonec policistům sám přiznal, ve vězení se pokusil o sebevraždu. Po čtyřech měsících v kómatu v dubnu zemřel na nemocničním lůžku.

Když spadla klec, Valerie skončila v sirotčinci v Krasnodarském regionu. Tam také navštěvuje soukromou základní školu. A děti i rodiče jsou v šoku!

Ať táhne k čertu

„Nikdo by ji nepoznal, jenže ona už po měsíci začala vyprávět historky o tom, co s tím úchylem dělali,“ řekl rozhořčeně jeden z rodičů. Informoval o tom britský portál TheSun.co.uk.

Dvanáctiletá dívka vyvázne pro svůj nízký věk bez trestu. Za mříže nepoputuje ani po dovršení plnoletosti. „Vykládala jim, jak chutná lidský mozek. Moje dítě se do té školy bojí chodit. Chceme, aby odsud okamžitě vypadla. Někam ji prostě schovejte,“ dodala rázně další matka.

Jenomže na splnění svých oprávněných požadavků mohou zuřící rodiče zřejmě zapomenout. Ředitelka školy stojí za Valerií, která je podle psychologických posudků naprosto zdravou dospívající dívkou. „Nikoho nezabila,“ omlouvala ji ředitelka. „To ostatní děti za ní chodí a vyptávají se, ona s tím nezačala,“ uzavřela.

NĚKTERÉ FOTKY NEJSOU VHODNÉ PRO SLABŠÍ POVAHY.

Související články

Další články