Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Milenecký zvrat v Ulici: Nevěrník Maléř odepsal svoji ženu a vášnivě si to rozdal se Šárkou!

Zdroj: TV Nova
+ Dalších 22 fotografií
ulice
Takový zvrat v Ulici nikdo nečekal. Nevěrník Maléř definitivně odepsal svoji ženu Veroniku a rozdal si to s pohlednou číšnicí Šárkou. Nyní ale stojí před velkým rozhodnutím. Bude se muset k celé situaci postavit čelem a jít s pravdou ven. Jak tohle Veronika ustojí? Co na to jeho děti a rodina?

Začalo to jako nevinný flirt s pár polibky. Martin Maléř se zakoukal do Šárky, ale měl jasno. Tohle je jenom bokovka a od své krásné ženy Veroniky nikdy neodejde. Šárka si z počátku s Martinem jen pohrávala, ale netušila, že se do něj šíleně zblázní.

Potom, co ji nevěrník odmítl, se Šárka psychicky zhroutila. Došlo jí, že je do něj po uši zamilovaná, ale proti jeho dětem a ženě nemůže bojovat. Všichni si mysleli, že tenhle vztah je dávno odepsaný.

Tento týden ale přišel nečekaný zvrat. Martin pochopil, že něčemu takovému se nemůže bránit. Přišel do Šárčina bytu a vášnivě se s ní pomiloval. Tohle je definitivní konec mezi ním a jeho nádhernou ženou Veronikou.

Nyní ale stojí před nelehkým úkolem. Bude se muset přiznat. Nejhorší pro něj bude, jak to skousne Veronika a jeho děti. Moc dobře ví, že po něčem takovém o svém tatínkovi nebudou chtít ani slyšet. Jak z toho vybruslí?

Související články

Další články