Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Milenec Solaříkové z Ulice v drsné detektivce: Sever je silná káva i pro Benoniho

+ Dalších 5 fotografií
seriál
V pondělí večer startuje na obrazovkách České televize seriál Sever. V hlavních rolích se představí Jiří Mádl (32) a Štěpán Benoni (35). Druhého jmenovaného si možná pamatujete jako milence učitelky Terezky Jordánové z nováckého seriálu Ulice. Sever ale bude zcela jiný šálek čaje.

Už podle první ukázky je jasné, že režisér Robert Sedláček pro Českou televizi natočil hodně výbušný materiál. Jiří Mádl se pouští do vyšetřování vraždy podnikatele na severu republiky. Brzy zjistí, že ohrožuje podnikatele, politiky i zkorumpované kriminalisty. A než si to stihne pořádně uvědomit, jde mu o život. Druhou hlavní roli v Severu má Štěpán Benoni.

Benoni kariéru začínal v nekonečných seriálech. Diváci si ho možná pamatují, když v nováckém seriálu Ulice sváděl Terezku Jordánovou v podání Patricie Solaříkové. Zářil ale také ve filmu Tobruk či v seriálu Pustina.

Šestidílná detektivka Sever je příběhem nadějného kriminalisty, který věří ve spravedlnost a čest. Jenže pohybuje se na hřišti, kde vládne korupce. Z vyšetřovatele rychle stane vyšetřovaný.

„Musím si tu postavu přivlastnit, přizpůsobit tak trochu sobě a najít na svých "hrdinech“ i trochu něco negativního, to mě baví. Sever je projekt, na který jsem se dlouho těšil. Jednak proto, že jsem si chtěl zahrát s Jirkou Mádlem a také proto, že spolupráce s Robertem Sedláčkem pro mě byla svým způsobem výzva. Jsou totiž herci, kteří se ho vysloveně bojí a já byl zvědav, jak je to ve skutečnosti. Myslím, že se mnou byl nakonec spokojen, a i já jsem si natáčení užil," uvedl Benoni pro magazín Muži v Česku.

Pokud zrovna netočí, nebo se neprohání po divadelních prknech, chodí Benoni do lesa a na ryby. Tam si prý unavená hlava nejlépe odpočine. A nejvíce času pak tráví po boku svůdné manželky Vladimíry, kterou si vzal v roce 2013.

Mohlo by vás zajímat

Další články