Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020 koronavirus

Nejnovější kauzy

Milenec ji dusil a škrtil na kusu hadru! Nastěnka z Mrazíka bojovala o holý život

Zdroj: archiv
+ Dalších 10 fotografií
mrazík
Bylo jí jen 16 let, když v roli Nastěnky zazářila ve slavné ruské pohádce Mrazík. Čas ale zastavit nelze a ruská herečka Natalja Sedych (71) na velkou slávu už jen vzpomíná. Po letech také přiznala, že ji málem uškrtil žárlivý přítel. Na nehezkou zkušenost upozornil Blesk.

Půvab, šarm a nevinnost byly přesně ty přednosti, které potřebovali tvůrci filmu Mrazík u představitelky Nastěnky. A našli je u herečky Natalje Sedych. V té době jí bylo teprve 16 let a vypadala tak kouzelně, že pohled na ni nedal spát žádnému muži.

Natalja v době natáčení dodnes oblíbené pohádky studovala baletní školu a věnovala se taktéž krasobruslení. Její hvězda sice mohla po Mrazíkovi raketově vystoupat vzhůru, ale mladičká herečka příležitost v úspěch neproměnila. Objevila se ještě v pár filmech a potom ze šoubyznysu zmizela.

Bojovala o holý život

Dala přednost rodině a jak dnes sama říká, rozhodnutí v žádném případě nelituje. Prožila krásný život a když je teď v důchodu, může se ke své herecké vášni z mládí opět vrátit. A také vzpomíná na to, co jí kariéra přinesla. V rozhovoru pro Blesk TV Magazín přiznala, že jeden z jejích ctitelů velmi žárlil. Došlo to tak daleko, že na hotelovém pokoji ji málem uškrtil ručníkem. Navíc na krásnou herečku šílený milenec vytáhl nůž. Zoufalá herečka začala předstírat, že ctitele velmi miluje a je mu zcela věrná. Dnes už ví, že to jí zřejmě zachránilo život.

Související články

Další články