Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Milenec Ján byl Moničinou životní láskou, Kramného se bála, říká kamarádka

Z čeho měla Monika strach? Chtěla se opravdu rozvádět?
U soudu se pomalu ale jistě začíná rozplétat kauza Kramný. Podle svědků, kteří už pátý den vypovídají, se zdá, že Monika skutečně měla milence. Podle Moničiny kamarádky byl dokonce její životní láskou. Než odjela na dovolenou, měla z něčeho prý strach ve spojitosti s manželem. O co šlo, to už říct nestihla.

Než Monika společně s rodinou odjela na osudnou dovolenou do Egypta, blízké kamarádce měla říct, že jí potřebuje po návratu něco sdělit o manželovi: „Říkala mi, že se bojí, že má strach,“ uvedla u výpovědi kamarádka Lenka, která k soudu vypovídat nepřišla. „Moniku jsem viděla před odletem. Přišla za mnou sama. Říkala, že se sejdeme, až se vrátí. Bylo vidět, že mi musí něco říct. Že ji něco štve. Nikdy jsem takhle Moniku neviděla, byla nervózní, nesvá.“ O co šlo, to ale netuší. Je prý ale přesvědčená, že vraždit měl obžalovaný.

Potvrdila však spekulace o možném milenci Moniky. „Psala mi, že poznala někoho, kdo vypadá božsky a je skvělý. Po tři čtvrtě roku mi napsala, že vztah s Jánem ukončila, že by to nemohla udělat Klárce. Já jsem si ale myslela, že to ukončil Ján, bylo vidět, že je zklamaná, že je bez života,“ dodala Lenka.

Kramný o údajných nevěrách manželky zřejmě nic netušil. O to víc po nich začal pátrat po její smrti. Jak už zaznělo v předchozích výpovědích, Monika ze vztahu chtěla utéct. Verze o údajném rozvodu se přitom objevila už v minulosti. "Moje kamarádka s Monikou pracovala. Kamarádily se a před odletem se jí Monika svěřila, že letošní dovolená v Egyptě bude poslední společná a že chce podat nebo už podala žádost o rozvod,“ citoval nejmenovanou ženu web TN.cz, která s prohlášením přišla předloni v létě.

Kramný ale v pondělí u soudu tvrdil, že jejich vztah byl idylický a téměř se nehádali. Nechceme spekulovat, ale nabízí se varianta, že Monika se skutečně chtěla rozvést a mohla svůj návrh manželovi říct právě během dovolené…

Mohlo by vás zajímat

Další články