Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Milenec heroinové Katky promluvil pro eXtra.cz: Ztratila se, už 3 dny jsem ji neviděl...

+ Dalších 21 fotografií
Redakce eXtra.cz ve čtvrtek přinesla zásadní reportáž o aktuálním životě Katky Bradáčové (41), nejznámější narkomanky v Česku a rovněž hlavní postavy z dokumentu režisérky Heleny Třeštíkové. Žije v kanále na pražské Invalidovně a před 3 měsíci byla vyřazena z programu metadonové pomoci. V rozhovoru s jejím přítelem Jirkou padly zásadní informace o tom, že Katka se už 3 noci nevrátila "domů"...

S přítelem Jirkou randí Katka tři a půl roku. O lásce se nedá mluvit. Jejich každodenní potřebou je "vyklečet" peníze - přibližně 500 korun denně - sehnat jídlo a přežít do druhého dne. Rozchody mezi narkomany jsou jako na běžícím páse... "Rozcházíme se každý týden. V kině jsme nikdy nebyli, ale chodili jsme k vodě. Je to těžký. Láska mezi feťákama je těžká," prozradil na kameru Jirka, který lituje dne, kdy začal s heroinem. Rád by ze závislosti pomohl i Katce... "Metadon je jediná naše jistota. Když bychom byli na heroinu, musíme denně krást," prozrazuje detaily ze života lidí závislých na droze.

Mimo kameru redaktorům prozradil, že Katka se už 3 dny nevrátila do svého útočiště, tedy kanálu, kde přespává. "Mám o ni strach a už jsem přemýšlel, že ji začnu hledat," svěřil nám. Katka žije v kanále, do něhož jsou nanošeny odpadky všeho druhu. Postel v něm nenajdete. "Je to jen na přespání," vysvětluje Jirka, který s Katkou žil před loňskou zimou v bývalé dílně, ze které si vybudovali byt. "Vyhořela nám. Zapálil to tam člověk, který tam s námi bydlel," zoufal si.

Co dalšího o životě, lásce ke Katce a drogách prozradil? Na to se podívejte v exkluzivním videu.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy