Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Milenec Agáty, se kterým možná čeká dítě, spí se známou zpěvačkou! Neuvěříte, s čí dcerou se stýká

Zdroj: Instagram
+ Dalších 23 fotografií
To jsou zvraty, ze kterých by byl v dobré náladě nejeden autor růžové knihovny. Fotograf Dereck Hard, který složil před časem na lopatky Agátu Hanychovou a ihned poté se začalo spekulovat, kdo že je otcem jejího nenarozeného miminka, má velmi dobrou kamarádku. Redakce eXtra.cz získala informace, že jde o zpěvačku Janu Rybníčkovou - dceru herečky Hany Čížkové - a podle našich informací s ní má mít poměr.

Už to působí, že jde o příběh sejdeme se všichni v jedné posteli. Podle našeho zdroje Dereck se v minulosti hodně blízko stýkal s Rybníčkovou, jejich cesty se na chvíli rozešly a fotograf si začal s Agátou. "Teď se k sobě zase vrátili, minimálně na kamarádské úrovni. Hodně spolu řešili i tu Agátinu nevěru, to je k sobě zase přiblížilo," řekl nám náš zdroj.

Redakce oslovila fotografa, jak to tedy ve skutečnosti s oběma děvčaty má. "Janu znám, ale nechodíme spolu. Teď jsme ale spolu byli na šlapadlech, jsme spolu jen kamarádi, známe se přibližně rok," mlžil Dereck s tím, že s Agátou aktuálně není v kontaktu a dítě určitě není jeho.

A kdo že je Jana Rybníčková? Jde o zpěvačku, která na sebe upozornila svou účastí v pěvecké show Hlas Česko Slovenska a je adoptivní dcerou známé herečky Hany Čížkové, kterou lidé znají z Troškových filmů. A i když fotograf a nadaná zpěvačka o sobě tvrdí, že jsou jen kamarádi, jde o podobná slova, která před provalením nevěry používala i Agáta. Tehdy si totiž také našla "jen" kamaráda.

Související články

Další články