Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Milenci vypadli při hrátkách z okna bytu v 9. patře: Žena nepřežila, muž vyvázl s odřeninami

neštěstí
Velkým neštěstím skončil bujarý večírek na sídlišti v ruském Petrohradu. Milenecký pár se oddával erotickým hrátkám u okna bytu v 9. patře jednoho z domů. Jejich touha po sexuálním dobrodružství vedla k obrovské tragédii - milenci z okna vypadli. Žena 40 metrů dlouhý pád nepřežila, její tělo zmírnilo dopad muže, který vyvázl jen s odřeninami.

Podle ruského serveru fontanka.ru očití svědci vypověděli, že večírek na sídlišti v Petrohradu byl skutečně divoký. Ještě předtím, než se v okně objevil milenecký pár, někdo jím prohodil televizi. Když si pak sexuchtiví milenci přišli užívat hrátek k vysklenému oknu, nemohli tušit, co se stane.

Pád z výšky 40 metrů se stal osudným ženě, která na zem dopadla první. Utrpěla zranění hlavy neslučitelné se životem. Alkoholem posilněný milenec pak dopadl na její tělo, které jeho dopad zmírnilo. Vyvázl jen s několika odřeninami a chvíli po pádu se dokonce zvedl a odešel zpět do bytu na večírek.

Na tragédii byla policie upozorněna náhodným kolemjdoucím, který na zemi spatřil bezvládné tělo ženy a televizor. Předběžná verze vyšetřování hovoří o tom, že žena v bytě popíjela se čtyřmi muži, z nichž s jedním se následně odebrala k oknu. Při erotických hrátkách ovšem milenci ztratili rovnováhu a zřítili se.

Mohlo by vás zajímat

Další články