Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Milenci vypadli při hrátkách z okna bytu v 9. patře: Žena nepřežila, muž vyvázl s odřeninami

Zdroj: Pixabay
neštěstí
Velkým neštěstím skončil bujarý večírek na sídlišti v ruském Petrohradu. Milenecký pár se oddával erotickým hrátkám u okna bytu v 9. patře jednoho z domů. Jejich touha po sexuálním dobrodružství vedla k obrovské tragédii - milenci z okna vypadli. Žena 40 metrů dlouhý pád nepřežila, její tělo zmírnilo dopad muže, který vyvázl jen s odřeninami.

Podle ruského serveru fontanka.ru očití svědci vypověděli, že večírek na sídlišti v Petrohradu byl skutečně divoký. Ještě předtím, než se v okně objevil milenecký pár, někdo jím prohodil televizi. Když si pak sexuchtiví milenci přišli užívat hrátek k vysklenému oknu, nemohli tušit, co se stane.

Pád z výšky 40 metrů se stal osudným ženě, která na zem dopadla první. Utrpěla zranění hlavy neslučitelné se životem. Alkoholem posilněný milenec pak dopadl na její tělo, které jeho dopad zmírnilo. Vyvázl jen s několika odřeninami a chvíli po pádu se dokonce zvedl a odešel zpět do bytu na večírek.

Na tragédii byla policie upozorněna náhodným kolemjdoucím, který na zemi spatřil bezvládné tělo ženy a televizor. Předběžná verze vyšetřování hovoří o tom, že žena v bytě popíjela se čtyřmi muži, z nichž s jedním se následně odebrala k oknu. Při erotických hrátkách ovšem milenci ztratili rovnováhu a zřítili se.

Související články

Další články