Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Milenci podle znamení zvěrokruhu: Lev je naprostý pán sexuálních radovánek

Zdroj: profimedia
+ Dalších 11 fotografií
Potkala jste nového muže a jeví se jako dokonalý protějšek. Jenže nemáte ani páru, jaký by mohl být posteli. Co když to bude stát za prd a nebude vědět, která bije? Jeho znamení vám to napoví! Přinejhorším si prostě najdete nový úlovek!

BERAN (21. 3. až 20. 4.) Muž ve znamení Berana má hodně fantazie. Rád zkouší nové věci a jen tak něco ho neodradí. Od své polovičky očekává však naprostou věrnost.

BÝK (21. 4. až 21. 5.) Vášnivé znamení vás zaručeně rozpálí. Pokud budete iniciativní a divoká zároveň, budete mít u Býků velké plus. A to se počítá! Bude se však jednat o krátký sex. Tak to aspoň opakujte.

BLÍŽENCI (22. 5. až 21. 6.) Blíženec má chuť na sexuální hrátky zřídkakdy. Pokud však najdete jeho slabinu, budete si užívat alespoň sex jednou týdně.

RAK (22. 6. až 22. 7.) Milují, když se jim naprosto oddáte. Mají rádi, když jsou tzv. na koni a můžou si s vámi hrát, jak se jim zlíbí. Ale ne každá žena toto chce. Zkuste mu raději navrhnout pozici „na koníčka“.

LEV (23. 7. až 22. 8.) Lev je prostě králem ložnice. Hned při první příležitosti vám ukáže, co všechno umí. Budete v naprostém ráji. Tohoto samce nenechte utéct!

PANNA (23. 8. až 22. 9.) Milenci v tomto znamení jsou jako ledovec. Chladní a nedostupní. Budete muset dlouho kutat, než se dostanete k jeho jádru. Možná vám potom ukáže alespoň svou chloubu. Držíme palce.

VÁHY (23. 9. až 23. 10.) Váhy vědí, co chtějí. Mají silnou sexualitu a dokáží řádit několikrát denně. Pokud i vy to máte ráda, tak směle na to!

ŠTÍR (24. 10. až 22. 11.) Nejvíce touží po partnerce, která bude naladěna na stejnou vlnu. Maji to rádi pomalu a vášnivě. Dlouhý sex je pro ně základ všeho.

STŘELEC (23. 11. až 21. 12.) Věrnost není silnou stránkou Střelců. Sexu si užívají s kýmkoliv, koho zasáhnou svým šípem. Taky vás zasáhl, milé dámy? Dejte si na tohoto Střelce pozor, mohl by bodat do více žen najednou…

KOZOROH (22. 12. až 20. 1.) Naprosto asexuální typ. Bude vám sice nosit květiny a zvát na drahé večeře, ale v posteli si s ním moc neužijete. Je to suchar a radši s vámi bude koukat na telku. Jděte radši za Lvem!

VODNÁŘ (21. 1. až 20. 2.) Vzdušné znamení miluje spontánnost! Stačí, když vymyslíte pořádný úlet, tím si ho získáte. Co takhle sex na střeše budovy? Bude si vás tak dlouho nakládat, až nebudete moci.

RYBY (21. 2. až 20. 3.) Rybičky se v sexu moc nevyznají. V čem jsou ale mistři, je mazlení. Budou si vás tak dlouho hýčkat, až na ten sex zapomenete. No není to krásný projev lásky?

Související články

Další články