Z vraždy byl obviněn mladý pár, a to Zac Bolland (23) a jeho přítelkyně Courtney Brierley (20). Důvod jejich počínání nikdo nezná. Přílišné oblibě se ale netěšili ani předtím. Údajně měli do komína nalít velkou dávku petroleje. Tak velkou, aby jim zaručila, že skutečně způsobí neštěstí.

Když oheň začal pronikat domem, bylo v něm přítomno sedm lidí. Šestnáctiletý Kyle stihl se svým kamarádem utéct oknem. Jeho mladší sourozenci Demi (14), Brandon (8) a Lacie (7) takové štěstí neměli. Kyle se snažil do domu vrátit a zbývající členy rodiny zachránit. Přes hustý dým to však nebylo možné.

Záchranářům se podařilo vyprostit jen nejmladší dceru Liu (3) společně s pětatřicetiletou matkou Michelle. V kritickém stavu je převezli do nemocnice, Liua však dnes odpoledne bohužel zraněním podlehla.

Otec celé rodiny doma v době požáru nebyl. Policie ho o tragédii informovala a muž je nyní v péči odborníků. Není možné říci, zda lze takovou tragédii psychicky ustát.

„Slyšela jsem, co se stalo a jsem skutečně psychicky na dně. Doufám, že ti, kdo to udělali, shoří v pekle,“ řekla DailyMailu sousedka rodiny.