Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Milence přiznala a vybrala si, hlavně ať je dobrá máma, řekl pro eXtra.cz Karlos Vémola

Lela Ceterová a Karlos Vémola: Milence nezapírá
Zdroj: se souhlasem Lela Ceterová
+ Další 3 fotografie
reputace

Po dramatickém kolotoči v životě MMA zápasníka Karlose Vémoly (36) a Lely Ceterové (32) se pravda dere na povrch. Dvojnásobná maminka Lela dle slov Terminátora pro eXtra.cz  nepopřela, že si našla nového muže, avšak si jej údajně v telefonu uložila pod nepravým jménem a humbuk lží a obvinění ze strany Lely vyvrcholil do rozměrů, které připomínají telenovelský scénář. "Reputaci jí manažerka asi zpět nenažene, já budu jen rád, když bude dobrou mámou pro naše děti," řekl nám známý bijec.

Playmate a čerstvá dvojnásobná maminka Lela Ceterová dokázala svým drsným vyjádřením, že ji bijec Karlos Vémola zmlátil s dítětem v náručí, udělat doslova z komára velblouda. Vše začalo tím, že vyšlo na povrch, že si Lela našla nového a zřejmě velmi vlivného muže. "Ano, Lela měla partnera, se kterým se stýkala, a když to prasklo, tak mi to i přiznala. Netajila to, akorát mi prostě řekla, že to byl pan Kaiser," svěřil se ve své výpovědi na Instagramu. Avšak jméno Kaiser, který je pro Karlose dobrým přítelem, podle bijce použila, aby zakryla pravou identitu svého milence.

Křivá obvinění a utajený milenec

"Mám milence, ano, scházíme se, stěhuju se, je to pan Kaiser - tak jsem neměl jediný důvod jí nevěřit, že to není on. A mrzí mě, že jsem ho křivě obvinil," svěřil se Vémola pro redakci eXtra.cz. Později však Lela přišla s dalším obviněním. Dle jejích slov ji měl dokonce zmlátit s Rockym v náručí, což Karlos naprosto odmítá. Lela také napsala, že jede na policii a podá na něj trestní oznámení. Nakonec se však vrátila i s dětmi za pomoci Karlosovy maminky zpět do Vémolandu, odkud může přemýšlet, co bude dělat dál.

Reputaci si už nespraví, říká Karlos

"Paní manažerka bude muset zachránit Lelinu reputaci, asi ji mrzí, co se stalo. Lela nepopírá, že se s někým vídala, a určitě to nemůže mrzet nikoho víc než mě. O to víc, že se v šestinedělí snaží odejít s dětmi za někým jiným," řekl pro eXtra.cz Vémola s tím, že identitu jejího muže stále nezná.

"Kdo to je, netuším, chce si to nechat sama pro sebe. Paní manažerka se to teď snaží nějak zachránit. Kdyby tam nic nebylo, tak kolem toho nebude takovým humbuk," dodává se slovy, že chce celou kauzu už uzavřít, a to zejména pro dobro svých milovaných dětí.

"Chci to už uzavřít, ať měla, koho měla, tak si vybrala. Pro dobro dětí chceme být i dobrými rodiči. Neměla do toho tahat chudáka Kaisera, ale stalo se a tohle už nikdo zpět nevrátí. Reputaci jí manažerka asi zpět nenažene, avšak já budu rád, když se bude starat o děti a bude tou nejlepší mámou. Život jde zkrátka dál."

Jiří Strach o zákulisí natáčení Docenta: S Trojanem jsme si to užili, Ramba byla drsná i mimo plac, odhalil

Související články

Další články

Nejnovější kauzy