Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Milane, ty máš odvahu! Peroutka ze show Tvoje tvář chce moderovat SuperStar

Nova hledá moderátora SuperStar, hlásí se Peroutka!
Zdroj: TV Nova
+ Dalších 11 fotografií
Hvězdné porotce nové SuperStar už televize Nova našla, teď přišla řada na výběr moderátorů. Jedním z uchazečů je i zpěvák a herec Milan Peroutka (27), který už zkušenost s moderováním má. Za bůhvíjak slavnou se ale označit nedá. Milane, radši se na to vykašli!

Porotci už jsou vybráni, teď nová řada SuperStar hledá moderátorskou dvojici a na veřejnost už vyplavala některá jména, která by se této role mohla ujmout. Horkým favoritem je prý Milan Peroutka, kterého nejvíc proslavilo účinkování v hudební show Tvoje tvář má známý hlas.

Peroutka se vedle zpěvu věnuje i herectví, v současnosti ztvárňuje malou roli v Ordinaci v růžové zahradě. Za sebou má i moderátorskou zkušenost, spolu s youtuberkou Shopaholic Nicol uváděl hudební pořad.

Jenže tam bůhvíjak dokonalé moderátorské schopnosti nepředvedl. Za tragédii se jeho působení v pořadu označit nedá, ale rozhodně ani za průpravu na tak velký projekt, jakým SuperStar bezpochyby je. Moderování gigantické soutěže je přece jenom o dost silnější káva.

Na konkurzu se prý objevil i bavič Kazma (32) nebo beatboxer a herec Filip Solčány (23). Zatím žádná hitparáda. Snad má televize v rukávu nějaká esa!

Související články

Další články