Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Clash of the Stars 8 Filmový festival Karlovy Vary 2024

Milan Šteindler po týrání manželkou: Už se nechce zabít, září po boku exotické přítelkyně

Herec Milan Šteindler s partnerkou
Zdroj: eXtra.cz/Renata Bušková
Předchozí Další
+ Dalších 6 fotografií
Spokojený pár

Herec Milan Šteindler (65) do volebního štábu Petra Pavla vyvedl svou exotickou přítelkyni, se kterou žije už nějaký ten pátek, a podle všeho by to konečně mohla být ta pravá. S láskou totiž Milan Šteindler neměl moc štěstí. Předchozí vztah s Janou byl tak konfliktní a hraniční, že se herec dokonce pokoušel o sebevraždu, jak se sám svěřil deníku Blesk. Nyní ale konečně vypadá spokojeně a vedle své čokoládové krásky jen září, jak zaznamenala redakce eXtra.cz, která ve volebním štábu generála byla po celou dobu. 

Herec Milan Šteindler si prožil doslova muka, když žil s manželkou Jankou Šteindlerovou. Ta ho měla fyzicky i psychicky týrat a nakonec ho dokonce obvinila z toho, že obtěžoval svou dceru, jak uvedl Expres. Dělala mu takové bizarnosti, že mu například ve spánku polila penis lepidlem.

Zpověď Milana

"Denně byl na pořadu řev a agrese, fackovala mě, škrtila, mlátila mě pěstí, kopala mě mezi nohy. Když jsem jen zvedl ruce, lehla si na zem a křičela: ‚Děti, tatínek bije maminku.‘ Vrchol přišel těsně před mým odchodem a je to věc, kterou se člověk nechce chlubit. Začal jsem se zamykat v pokoji, a když jsem jednou zapomněl, polila mi ve spaní rozkrok lepidlem," vzpomínal herec Milan Šteindler v rozhovoru s deníkem Blesk. Tenkrát dokonce přemýšlel, že by se šel zabít.

Nakonec ale temné myšlenky zahnal. S manželkou Janou se rozvedl, a i když si zřejmě myslel, že už pravou lásku nenajde, objevila se nyní již jeho přítelkyně tmavější pleti, se kterou je už dva roky. S tou také v sobotu přišel podpořit kandidáta na prezidenta Petra Pavla, který nakonec nad Andrejem Babišem zvítězil.

Pár vypadal na akci velice spokojeně. Popovídali si i s první dámou Evou Pavlovou a na tvářích jim nechyběl úsměv. Zdá se, že v páru vládne jistá mírumilovnost a klid, který si herec dlouho přál.

Na svou bývalou ženu občas narazí

Na bývalou manželku Janu občas narazí na společenských akcích. Hořkost a válka mezi nimi ale ustala. "Potkali jsme se na premiéře filmu Cesta domů a nepobili jsme se tam. Za mě to tím pádem bylo celkem úspěšné setkání,“ řekla redakci eXtra.cz s nadhledem Janka Šteindlerová, která zdá se zakopala válečnou sekeru.

GLOSA: Mikýřova úžasná pouť Survivorem. Mikyska vyhrál právem, ale pomohla mu zbabělost a krátkozrakost soupeřů

Související články

Další články

Nejnovější kauzy