Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Milan Peroutka v obležení krásek: Prozradil, jak to mají s Denisou Grossovou

+ Dalších 6 fotografií

Miláček dívčích srdcí Milan Peroutka právě nyní prožívá poměrně rozverné období. Jak sám herec a zpěvák prozradil v rozhovoru pro eXtra.cz, poslední rok je poněkud divočejší! “Paření beru jako součást duševní hygieny,” říká s úsměvem Milan. Prozradil také, jak to má s Denisou Grossovou, v jejíž společnosti je poslední dobou nápadně často vídán.

Co se týká soukromí, nebývá interpret Milan Peroutka (32) příliš sdílný. Své soukromí se snaží před veřejností bedlivě střežit, ale v rozhovoru pro eXtra.cz, který redakci poskytl v rámci VIP večírku v pražském klubu Duplex, přece jen něco ze svého osobního života prozradil!

Milan Peroutka je král parketů!

Hudebníkovi nestačí řádění na koncertech, rád se navíc chodí odreagovávat do tanečních klubů. “Na gymplu jsem vždy dělil týden na pátek a zbytek, kdy se vždy chodilo na diskotéky, a teď se přiznám, že poslední rok mě to zase nějak chytlo,” rozpovídal se již dobře naladěný zpěvák s úsměvem na tváři.

"Mám to jako součást duševní hygieny, občas si jdu až do rána zaskákat. Mám to rád, je to druh socializace,” dodal. Na akci dorazil opět v doprovodu krásné Denisy Grossové, se kterou to vypadá, že mezi ní a Milanem to pořádně jiskří, jak jsme již informovali. I k tomu se ve stručnosti vyjádřil! "Známe se z branže a taky jsme se potkali v Karlových Varech," mlží s úsměvem. Své letošní Vary shrnul na svém Instagramu v půlminutovém videosestřihu.

Rozpovídal se ale také o plánech na léto a mimo jiné prozradil, že se fanoušci již brzy budou moct těšit na novou desku! Celý rozhovor ke zhlédnutí v náhledovém videu.


.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy