Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Milan Peroutka slaví třicetiny: Skončila mu karanténa, bojí se o babičku a poslal vzkaz

Zdroj: TV Nova
+ Další 3 fotografie
narozeniny
Milan Peroutka dnes slaví své 30. narozeniny. Herec, zpěvák a v poslední době především moderátor Snídaně s Novou jako pomyslný dárek dostal konec karantény a možnost se vrátit na obrazovky poté, co musel být kvůli možnému vystavení nákaze koronavirem izolován.

Už v pondělí mohli diváci vidět Milana Peroutku a Shopaholic Nicol v relaci Snídaně s Novou Oba moderátoři museli z obrazovek i z veřejnosti na nějaký čas zmizet poté, co Nikola jela s řidičem Uberu, u kterého byla později prokázána nákaza koronavirem.

Nicol byla v karanténě od 9. března, opatření se ale muselo dotknout i Milana Peroutky, který se s ní v rámci práce stýká a nákaze mohl být tudíž vystaven také. Z izolace pak poslal vzkaz všem, kterým se nošení roušky nelíbí.

Milan Peroutka nenosí roušku jen kvůli sobě, ale především kvůli svým blízkým. „Já vím, že mít na sobě roušku připadá hodně lidem trapný. Vyhrocený. Zbytečný. Výstřední. Ale pokud je to tak, že tahle jednoduchá věc prokazatelně způsobí, že ten virus v případě nákazy nebudeme šířit dál, tak to za to přece sakra stojí!! Jak asi víte, bydlím v domě s babičkou, pracuju v televizi, divadla i koncerty už mám dávno zrušený, a bylo by ode mě fakt nezodpovědný to nenosit jen kvůli tomu, že se v tom necejtím,“ napsal Peroutka.

Překvapení

Milan Peroutka a Shopaholic Nicol nejsou jen kolegové, ale i velmi dobří kamarádi. Proto se Nicol rozhodla, že mu k narozeninám upeče dort a druhé vysílání Snídaně s Novou po ukončení karantény mu tak zpříjemní na maximum. A skutečně se jí povedl! Mrkněte do galerie.

Související články

Další články