Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Milan Peroutka o roli zloděje Jonáše z Ordinace: Snaha o návrat tam, kde ho už nikdo nechce

+ Dalších 13 fotografií
Milan Peroutka (29) se v poslední době skutečně nezastaví. Kromě toho, že všechny diváky seriálu Ordinace v růžové zahradě zajímá, jak to bude dál s jeho postavou Jonáše, který vykradl sklad léků v nemocnici v Kamenici, tak herec musí zvládat brzké vstávání kvůli moderování Snídaně s Novou. Co prozradil o osudu své postavy? Co Jonáš ještě provede?

Milan Peroutka je bezpochyby všestranně nadaný umělec. Kromě zpívání se v poslední době objevil v divácky oblíbeném seriálu Ordinace, kde ztvárnil roli Jonáše, který má problémy se zákonem. „Potom, co Jonáš vykradl sklad léků v nemocnici v Kamenici, tak pochopitelně ho tam nechce nikdo zaměstnat. Jonáš se tedy uklidil do Hradce, kde studuje medicínu. Ale uvidíme, jestli se mu nepodaří proniknout do kamenické nemocnice coby doktorovi,“ řekl záhadně o své postavě Milan Peroutka eXtra.cz.

Sympatický herec s úsměvem říká, že spousta jeho kolegů, kteří hrají v Ordinaci lékaře, se musí učit latinské názvy, čehož byl on zatím ušetřen. Jestli se jeho postava Jonáše ale do seriálu vrátí jako hotový doktor, tak šprtání neunikne.

„Seriál se točí intenzivně patnáct let a nikdo neví, co přinese další půlrok,“ říká Peroutka. Kromě Ordinace mohou diváci Milana vidět i ve Snídani s Novou. „Jestli jsem se něčeho na Snídani s Novou bál, tak to bylo ranní vstávání. Vůbec nejsem ranní ptáče,“ dodal.

Související články

Další články