Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Tajná party hvězd Novy: Rozjetý Peroutka pařmenem večera. Démon večírku byl k nezastavení

Milan Peroutka na párty TV Nova.
Zdroj: foto eXtra.cz/Renata Bušková
+ Dalších 10 fotografií
party

Herec a zpěvák Milan Peroutka si umí užívat života! Tentokrát to pořádně rozjel na večírku TV Nova, který zachytila fotografka redakce eXtra.cz. Ačkoli ostatní si večer užili spíše poklidně, Milan opět rozvířil atmosféru. Rozdával úsměvy na všechny světové strany, fotil selfíčka a opět se ukázal jako pořádný party boy. Svou lásku, kterou se pochlubil koncem března, však nepřivedl. 

Jestli někdo nezkazí žádnou párty, je to rozhodně herec a zpěvák Milan Peroutka. Ten již déle než rok prožívá poněkud krušnější období, kdy mu nestačí řádit pouze na koncertech pro své fanoušky. “Na gymplu jsem vždy dělil týden na pátek a zbytek, kdy se vždy chodilo na diskotéky, a teď se přiznám, že poslední rok mě to zase nějak chytlo,” řekl před časem v rozhovoru pro eXtra.cz. A nic se na tom nezměnilo ani teď.

Rozjel to na večírku TV Nova

Milan to totiž opět rozjel, a to na večírku TV Nova, který se uskutečnil ve čtvrtek v Hard Rock Café. Atmosféru zachytila fotografka redakce eXtra.cz, a jak je patrné z fotografií, titul "pařmen večera" by si opět mohl převzít právě třiatřicetiletý zpěvák. Rozdával úsměvy na všechny strany, fotil selfíčka, do řeči se dal s každým, koho potkal, a večer si užil zkrátka plnými doušky.

Milan se koncem března pochlubil tím, že už není single. Svůj milostný život si však bedlivě střeží, a co se týká vztahu, je zpěvák skoupý na slovo. Dosud se svou drahou polovičkou na veřejnosti nepochlubil. Výjimku neudělal ani na zmíněném večírku TV Nova, kam dorazil sám.

Shopaholicadel popsala své zdravotní problémy: Mám záchvaty, při kterých nesmím mít v dosahu ostré předměty, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy