Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Milan Peroutka a Shopaholic Nicol: Nadávky od diváků bolely, teď už to neřešíme

+ Dalších 8 fotografií
Jemu se smáli, že vypadá jako Dáša z Mostu!, jí zase, že je spíš kluk než žena. Urážek, které se snesly na Milana Peroutku (29) a Shopaholic Nicol (30) ze Snídaně s Novou, bylo mnohem víc. Na okázalém Plese v Rudolfinu eXtra.cz svěřili, jaké pocity v nich nepěkné komentáře vyvolávaly.

Po roce už k oblíbenému rannímu pořadu neodmyslitelně patří, na tak krušné začátky ale nebyli připraveni. Milan Peroutka a Nikola Čechová alias Shopaholic Nicol naštěstí našli zastání u zkušenějších kolegů.

"Ty začátky jsou vždycky tvrdší, všichni nás utěšovali, že se to týká úplně každýho," vzpomíná Peroutka. Ten se kromě moderování věnuje i zpěvu a zahrál si i milence Bereniky Kohoutové v Ordinaci v růžové zahradě. "Nebylo to příjemný, když se nás to týkalo, ale doufám, že teď už máme i nějaké stoupence, kteří s námi vstávají rádi," dodal.

Těžká zkouška

Čechová to vidí podobně. "Na nejhorší reakci si asi konkrétně nevzpomenu. Ale když člověk nastoupí do nové práce a někdo jeho práci zpochybňuje, samozřejmě se ho to dotkne. Nebyli jsme si úplně jistí v kramflecích a do toho lidé nešetřili kritikou. Věřím, že teď už je to úplně v pohodě," řekla Nikola.

Nedávno si prošli těžkou zkouškou, ve studiu měli svérázného rappera Yzomandiase (28). "Televize se bála! Dala mu speciální smlouvu, že nesmí mluvit sprostě, a poslala tam i členy ochranky. Tenhle frajer si ale ochranku vzal taky. I já jsem měl obavy, ale ten rozhovor byl tak neškodnej, až jsem se tomu divil," směje se Milan.

Jak dlouho se připravovali na ples a co měli na sobě? A jaké mají do budoucna plány? Podívejte se na celý rozhovor ve videu na začátku článku.

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy