Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Milan Peroutka (29) a Shopaholic Nicol (29) míří na Novu: Co tam budou dělat?

+ Další 3 fotografie
Co je čeká?
Zpěvák Milan Peroutka (29) dostal nabídku od televize Nova moderovat Snídani s Novou a nabídku s nadšením přijal. K Milanovi do páru přiřadila televize známou instagramovou influencerku Shopaholic Nicol (29). I když Nikol už moderátorské zkušenosti má.

Nová dvojice se ve Snídani představí už příští týden v pondělí. Syn zesnulého člena kapely Olympic Milana Peroutky st. se na novou zkušenost prý těší. „Pro mě osobně bude největší výzva vstávání. Náročné bylo už chodit na kamerové zkoušky, které začínaly v devět hodin ráno,“ prozradil pro web super.cz Milan Peroutka.

Pro Nikolu Čechovou, která je známá pod pseudonymem Shopaholic Nicole, to byla také výzva, a proto nabídku ráda přijala. "Když tato nabídka přišla, tak jsme si ji samozřejmě museli promyslet, ale přišlo nám to jako skvělá výzva a něco nového. Rozhodně jsme velmi natěšení, až tedy na to vstávání, ale to určitě zvládneme,“ svěřila se s obavami webu tn.cz Nikola Čechová.

Zpěvák a slavná youtuberka, kterou sleduje 700 tisíc lidí, se tak záhy vyšvihnou na úroveň moderátorských es, jakou je třeba Gábina Partyšová (40), která Snídani moderuje s neméně zkušeným Pavlem Svobodou (49).

"S novou moderátorskou dvojicí jsme velmi spokojeni. Po dobu několika týdnů pilně trénovali a mají za sebou velké množství kamerových zkoušek. Na základě toho můžu říct, že diváci se mají na co těšit. Zároveň očekáváme, že Nikola s Milanem přilákají ke Snídani s Novou nové, mladé diváky,“ sdělil ředitel sekce zpravodajství a publicistiky Kamil Houska.

Nechme se tedy překvapit, jak tuto novou roli Milan a Nikol zvládnou.

Mohlo by vás zajímat

Další články