Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Milan Kňažko neporazil koronavirus úplně: Stále mám zápal plic, přiznal herec

Milan Kňažko neporazil koronavirus úplně: Stále mám zápal plic, přiznal herec
Zdroj: Falcon
zdravotní stav
Uznávaný herec Milan Kňažko (75) se sice z koronaviru vyléčil, nemá ale tak úplně vyhráno. Zdravotní problémy, které mu po nákaze zůstaly, zřejmě nikdy nezmizí. Doktorům a sestrám před časem poslal krásný děkovný vzkaz, ale pak se vyjádřil o tom, co ho pořád tíží a popsal, jak léčení probíhalo.

"S velkým vděkem a hlubokou úctou se skláním před sestřičkami a všemi zdravotníky, kteří v těchto těžkých časech a mimořádně náročných podmínkách riskují své zdraví, aby chránili to naše, včetně záchrany toho nejcennějšího, našich životů. Věřím, že zodpovědní vládní činitelé to v rámci nastávající reformy zhodnotí nejen slovy. Ještě jednou vám děkuji za starostlivost, lidskost, trpělivost a odbornost," napsal Milan Kňažko poté, co se popral s koronavirem.

Horečky vyústily v zápal plic, který trvá

K příspěvku přidal snímek, kterým všem vyrazil dech. Vypadal opravdu zuboženě, smutně a ztrhaně. Ale s fanoušky se přeci jen podělil o svůj zdravotní stav stejně, jako to udělal předtím, když se o tom, že je nakažený, dozvěděl. Oblíbený herec dokonce poskytl rozhovor pro Aktuality.sk, kde zmínil, že stále není úplně zdravý a zápal plic se ho stále drží. Ale podle doktorů má dostatek protilátek na to, aby se s tím tělo popralo.

"Začal jsem mít vysoké teploty okolo 38 až 39. Až do neděle jsem měl stále teploty a v pondělí mě už manželka vyhodila do nemocnice, protože jsem prý byl šedý. V nemocnici jsem byl jedenáct dní. Teploty pominuly, vyvinul se zápal plic. Třikrát mi dělali rozbor krve. Zápal plic se nejdříve vyvíjel velmi těžce, pak se zmírnil a když jsem už byl bez teplot, pustili mě domů. Zápal plic zůstal, hlas se ještě nevrátil a ani síla se ještě moc nevrátila," přiznal portálu Kňažko.

Královna platformy 18+ Kafuu: Plním zvláštní touhy fanoušků, chtěli po mně i to, abych škrundala, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy