Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Milan Bahúl z Ordinace v tom není sám: Angličan pije moč každé ráno a cítí se skvěle

Zdroj: youtube
+ Další 4 fotografie
Místo džusu
Sedmatřicetiletý návrhář interiérů z Sheffieldu Fabian Farquharson má vskutku nezvyklý ranní rituál. Už třetím rokem praktikuje tzv. urinoterapii, při které po ránu vypije sklenici své moči. A nemůže si to vynachválit. Lidí, kteří této pro někoho nechutné praktice podlehli, je stále víc a víc.

Fabian trpěl žaludečními problémy, se kterými si ani lékaři nevěděli rady. Proto se začal zajímat o alternativní metody a narazil právě na pití vlastní moči.

Ještě předtím začal ze svého jídelníčku postupně odstraňovat běžné potraviny, až skončil jenom u ovoce. Fabian přiznal, že cítil mnohem více energie, než když jedl běžnou stravu. A když tento pro mnoho lidí nechutný rituál okusil, byl nadšený. Nejen, že mu žlutavý mok nesmírně chutnal, ale po delším praktikování se prý nikdy necítil lépe. Fabian přirovnává chuť své moči k hořkému pivu.

Angličan se o zdravotních výhodách pití moči dozvěděl na internetu a on sám pokračuje v podpoře této nezvyklé alternativní metody. Prý se cítí zdravější, šťastnější a dokonce chytřejší.

Těžko říct, co na to říká jeho partnerka. Líbat se s někým, kdo pije svoji moč, není asi úplně příjemné. Jeho rodinu tato metoda prý ani moc nepřekvapila. Fabián byl prý vždy, co se týkalo přístupu ke zdraví, trochu jiný.

Moč je podle Fabiana nejlepší odleželá, klidně i třicet dní. Proto ji skladuje ve velkých sklenicích ve spíži, kde si po měsíci rád odleželou lahvinku otevře.

Fabian se tedy řadí k lidem, kteří této ne úplně běžné praktice holdují. K česko-slovenským celebritám, kteří pijí svoji moč, patří například herec Milan Bahúl, který hrál primáře Pusenského v Ordinaci v růžové zahradě.

Související články

Další články