Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Milan Bahúl přiznal vážné zdravotní problémy. Učím se znovu chodit, říká a hlásí velký comeback

Milan Bahúl vyznává alternativní medicínu.
Zdroj: Profimedia
Předchozí Další
+ Dalších 5 fotografií
návrat

Oblíbený seriál Ordinace v růžové zahradě 2 čeká velký comeback. Na televizní obrazovku se vrací seriálový lékař Vladimír Pusenský, přezdívaný "Pusáč", v jehož roli zářil herec Milan Bahúl (63). V exkluzivním rozhovoru pro Život ve hvězdách promluvil nejen o tom, proč se rozhodl do pořadu vrátit, ale i o vleklých zdravotních problémech.

Velký návrat

Fanoušci jednoho z nejsledovanějších seriálů Ordinace v růžové zahradě 2 jistě nezapomněli na legendárního lékaře Vladimíra Pusenského alias Pusáče, pověstného místního lamače srdcí mnohých kolegyň z nemocnice v Kamenici. Jeho představitel herec Milan Bahúl se do oblíbeného seriálu opět vrací.

"Je to takové nahlédnutí do minulosti, ale pocit je to příjemný," prozradil v rozhovoru pro pořad Život ve hvězdách Bahúl, který mnohé diváky jistě překvapí svou vizáží. Změna vzhledu známého herce, který opět rozšíří řady lékařského kolektivu, bude prý zásadní.

Milan Bahúl se na místo činu vrací po téměř třinácti letech, což je podle jeho slov zvláštní pocit. Řada jeho tehdejších kolegů již totiž v seriálu neúčinkuje. "Tady už se parta změnila úplně. Zůstal snad jen Petr Rychlý a Radim Fiala. Takže pro mě jsou to vesměs noví kolegové," vysvětlil seriálový Pusáč.


Zdravotní problémy

Na návrat známého seriálového doktora se těší i další herci, kteří v seriálu působili. "Já na všechny ty kolegy vzpomínám ráda a vždycky je ráda vidím, protože je to kus nějakého života a je to i troška nostalgie. Je docela prima, že se tam ty minulé postavy, které neumřely, vracejí," uvedla herečka Zlata Adamovská, kterou diváci znají jako doktorku Bělu Páleníkovou.

Pro Bahúla je návrat do Ordinace významný i z dalších důvodů. Po vleklých zdravotních problémech se totiž musel učit znovu chodit. "Teď mám během natáčení delší pauzu, protože není tajemstvím, že jsem po operaci a dostávám se znovu na nohy. To je teď základ práce každého dne," uzavřel herec.

Utajený spor Slávka Boury s Železným. Rande pro LGBT natočil navzdory zákazu ředitele Novy, ten se pak chlubil cizím peřím

Související články

Další články

Nejnovější kauzy