Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Milan a Rudolf brutálně zavraždili muže: Řezali mu do hlavy, chtěli vidět mozek

Zdroj: Profimedia
Lidské zrůdy

Obzvlášť brutální vražda se stala letos v únoru na Slovensku v městě Martin. Dva teprve dvacetiletí mladíci tam zmasakrovali sedmačtyřicetiletého muže. K hrůznému činu je prý vedla zvědavost, jaké to je zabít člověka. O zločinu informoval slovenský web Topky.sk.

Vražda ze zvědavosti

Sedmačtyřicetiletého muže brutálně zavraždili dva teprve dvacetiletí mladíci. Co je k hrůznému činu vedlo? Neměli důvod, byli pouze zvědaví. V únoru tohoto roku tak Rudolf Dorčík (20) a Milan Jesenský (22) podepsali rozsudek smrti Rudolfovi, kterého si náhodně vybrali pro své zvrhlé hrátky.

Hrůzný čin spáchali mladí Slováci nedaleko čerpací stanice ve slovenském Martině. Mladíci si prý chtěli zkusit, jaké je to zabít člověka. Proto vylákali pana Rudolfa do opuštěného krytu civilní ochrany se záminkou, že se společně napijí něčeho ostřejšího. Pak začal masakr.

Chtěli vidět mozek

Oběť utrpěla mnohočetné rány na tváři a části hlavy a násilníci jí způsobili mnoho krevních podlitin. Vrazi navíc oběti roztříštili lebku. Jeden z mladíků pak Rudolfovi rozřezal krk. Druhý chtěl podle slovenského webu Topky.sk vidět mozek, a proto řezal mrtvolu do hlavy.

Oběma mužům hrozí doživotní trest odnětí svobody, přestože se ke svému činu okamžitě přiznali. Soud odročil jednání, jež o osudu mladých vrahů rozhodne, na konec září.

Související články

Další články