Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Miláčku, chci být jako ty. Chci být taky ženou! Tenhle příběh vás rozseká!

Amy Frary vypráví svůj příběh, jak poznala svého muže, ze kterého se později stala žena! Amy a Gary se seznámili v roce 2006 a před dvěma lety se vzali. Vychovávali spolu tři krásné děti a nic nenasvědčovalo tomu, že je něco špatně, až do chvíle, kdy se Gary své ženě s něčím svěřil.

Po tolika letech s Amy po boku už nemohl dál tajit, že se ve svém mužském těle necítí dobře, a tak vyšel s pravdou ven. Už odmalička ho něco táhlo k šatům. Věděl, že chce být ženou, a nemohl si pomoct. Ve chvílích plných depresí a beznaděje chtěl ukončit svůj život. Měl pocit, že tím Amy podvádí. Svou sebevraždu měl pečlivě naplánovanou i s dopisem na rozloučenou. K činu se díky bohu nakonec neodhodlal. Představa, že už svou ženu nikdy neuvidí, ho vyděsila. Později sebral odvahu a svěřil se.

Když se poprvé Amy dozvěděla, co se děje, myslela, že je s manželstvím konec. Do té doby neměla sebemenší tušení, že se její muž potýká s takovými problémy. Gary se přitom toužil stát ženou už od svých dvanácti let. Amy byla zoufalá, nedokázala si představit, co bude následovat.

Chvíli jí trvalo, než se s tím smířila. Vcítit se do situace jejího muže bylo těžké. Neuvěřitelné, že trpěl tolik let, než se odhodlal něco říct. Amy by udělala cokoli, jen aby byl šťastný. Byla to láska jejího života, a tak svolila k jeho přeměně v ženu.

Amy začala poznávat svého manžela prakticky znovu od začátku. Nechtěla ho opustit za žádnou cenu. Vyčkávala, jestli se její city k němu i po proměně obnoví. A stalo se!

Momentálně jsou v manželství oba šťastnější než kdy předtím. Gary je nyní jako Melissa spokojený a je nesmírně rád, že už nic nemusí skrývat. Konečně jsou k sobě oba upřímní a nic je netrápí. Amy svého muže dál velmi miluje i navzdory tomu, že je ženou. Nikdy by se ho nevzdala. Mezi nimi vzniklo silné pouto.

Příští rok si oba chtějí zopakovat svou svatbu. Tentokrát ale trochu jinak. Melissa a Amy budou mít obě na sobě svatební šaty.

Související články

Další články