Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Miláček zfanatizovaných třináctiletých teenagerek má problém: Je snad Raego šílenec?

Bacha na něj!
Zdroj: Facebook
+ Další fotografie
Český zpěvák Ladislav Pham, známý spíše pod svým uměleckým pseudonymem Raego, je mezi svými fanoušky velmi oblíbený. Svůj facebookový profil plní jedním motivačním příspěvkem za druhým. Zjistili jsme, jak je to ve skutečnosti!

„Raego je blázen. Jeden den si s vámi normálně povídá a den nato vás začne obviňovat z různých šíleností,“ uvedli pro web eXtra.cz zpěvákovi kamarádi.

Zpěvák má údajně paranoidní představy, že na něj někdo posílá špiony, kteří jej mají špehovat. Lidi, kteří s ním spolupracují, obviňuje, že je někdo najal, aby mu škodili nebo dokonce ukradli jeho kariéru. Všude vidí kamery a dokáže člověka vyslýchat i dlouhé desítky minut, než uzná, že se jedná opravdu pouze o knoflík na bundě a nikoliv záznamové zařízení.

Navenek působí mile. Jenže k lidem, kteří s ním spolupracovali nebo ještě spolupracují, se chová příšerně. Neustále všem připomíná, že hvězda je on a ostatní jsou bezcenné nuly, které může kdykoliv vyhodit.

Jeden z našich zdrojů, který měl s Raegem dříve spolupracovat, se rozhovořil i o špatné platební morálce a šílených kalkulacích, které zpěvák provádí. „Domluvili jsme se na nějakém honoráři, a když přišlo na placení, najednou začal z celkové částky odečítat tisícové položky,“ uvedl tajný zdroj. Láďa údajně například odečetl částku za to, že jej daný člověk zná a může s ním spolupracovat.

Máme informaci, že v tuto chvíli Raego obvolává všechny lidi, se kterými měl co do činění, a požaduje po nich peníze za to, že s ním mohli strávit čas. Hvězda YouTube se evidentně domnívá, že je takovou ikonou a lidé by mu měli platit jen za to, že s ním byli v jedné místnosti.

Mohli bychom pokračovat ve výčtu šíleností, které Raego provádí, ale většině byste ani neuvěřili. Nepodařilo se nám dopátrat, jestli byl miláček náctiletých dívek vždy takový, nebo se jedná o pominutí mysli z pracovního vyčerpání.

Některé naše zdroje však při zmínění zpěvákova jména významně posmrkávaly a ukazováčkem si otíraly nos. Nevíme, co tím myslely, ale možná jen měly rýmu a nesnažily se vůbec nic naznačit. Není ta paranoia náhodou nakažlivá?

Související články

Další články