Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Miláček žen slaví 70: Kurt Russell potkal svou Goldie ještě jako dítě a už ji nikdy neopustí

Kurt Russell slaví 70: Svou Goldie potkal ještě jako dítě
Zdroj: Profimedia
+ Další 3 fotografie
Retro sexsymbol
Sexuální idol osmdesátek, Kurt Russell (70), slaví sedmdesátiny. S láskou svého života, Goldie Hawn (75) se poprvé potkal v šestnácti. Nyní patří k nejstabilnějším párům Hollywoodu, svatbu ale neplánují. Fotky v průběhu času najdete v galerii.

Místo herectví kariéra sportovce

Herec Kurt Russell se na televizních obrazovkách poprvé objevil už ve dvanácti letech. Dnes tenhle sexsymbol osmdesátek slaví svoje neuvěřitelné sedmdesáté narozeniny. Kurt ale není jenom nadaným hercem, ve svých začátcích měl našlápnuto i na slibnou basketballovou kariéru. Tenhle sexouš, který ukradl miliony ženských srdcí třeba v kultovním snímku Věc, byl prostě předurčen ke slávě!

Herec se ve svém volném čase rád věnuje lovu a vlastní i několik střelných zbraní, jejichž je velkým zastáncem. Kurt je také majitelem soukromého letadla. Prozradil, že při jednom z jeho letů znenadání spatřil šest zářících světel formovaných do tvaru písmene V. Herec věří, že se právě tehdy setkal s mimozemšťany.

Nejstabilnější pár Hollywoodu svatbu neplánuje

S partnerkou Goldie Hawn se seznámili na začátku osmdesátých let a zůstali spolu doteď. První rande si střihli v klubu, kde protančili celou noc. Goldie následně pozvala Kurta do svého domu, který právě procházel rekonstrukcí. Jenže krásná herečka neměla klíče a páreček se tak musel do budovy vloupat. Jen co si to začali na zemi rozdávat, přijela policie a milencům doporučila, aby si pronajali hotelový pokoj. To také udělali, vzpomínka na nepovedené první rande jim ale zůstane až dodnes.

Místo herečky country hvězdou

Kurt a Goldie patří mezi jedny z nejstabilnějších párů Hollywoodu. Přestože se spolu pár rozhodl zestárnout, vzít se nikdy nepovažovali za nutné. Herečka Goldie Hawn se totiž už dvakrát rozváděla, se svým druhým manželem, muzikantem Billem Hudsonem, má dvě děti. Herce Olivera (44) a Kate Hudson (41). Kate ale považuje za tátu právě nevlastního otce Kurta.

Goldie Hawn má německé, židovské a maďarské předky. Kurta si vzít nechce, bojí se třetího rozvodu. Hrdličky se poprvé setkaly už dřív, na natáčení. To ale bylo Goldie 21 a Kurtovi pouhých 16 let. Tak, jako se z lásky jejího života mohl namísto hollywoodské legendy stát profesionální sportovec, mohla se i z Goldie stát country zpěvačka. Goldie totiž ve svých začátcích nahrála hudební desku, nakonec ale upřednostnila hereckou kariéru.

Dominika Mesarošová promluvila o rozšíření rodiny: S partnerem nemají společný pohled na budoucnost

Související články

Další články

Nejnovější kauzy