Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Miláček fanynek ze StarDance Mirai Navrátil: Zkrotila ho kobra Michaela

Mirai Navrátil si hýčká tuto kobru: Tohle je jeho partnerka Michaela
Zdroj: Foto Michaela Mikaela
+ Dalších 11 fotografií
Láska

Mirai Navrátil (29) byl ještě před dvěma lety zasnoubený, teď už si ho hýčká půvabná a záhadná manažerka Michaela. Ta žije v Praze, zatímco zpěvák je z Frýdku. Podívejte se, jak to přítelkyni soutěžícího ze StarDance sluší.

Miláček fanynek

Hudebník s japonskými kořeny Mirai Navrátil (29) aktuálně září v taneční show StarDance, ve které se stal okamžitě miláčkem veškerého dámského publika. Už po odvysílání prvního dílu začaly fanynky posílat zpěvákovi srdíčka, a to i přesto, že je šťastně zadaný.

"Máme tu nového černého koně, horkého favorita na výhru," míní o něm dámy a nejedna z nich hlásá, že se tmavovlasý mladík s výrazem rošťáka určitě protančí až do samotného finále.

Kdo je tajemná Michaela?

Přestože na televizních obrazovkách křepčí Mirai po boku blonďaté Lenky Nory Návorkové (30), v soukromí si ho hýčká sympatická Michaela, která se na sociálních sítích nechává přezdívat jako Mikaela. Mirai ji poznal po návratu z cesty kolem světa. Michaela se živí jako manažerka, sportuje a miluje pečení. To komentují i její přátelé na Instagramu.

"Téda, tady se chce někdo hodně vdávat," vtipkují u fotek s buchtami a koláči. Mirai se před dvěma lety rozešel se snoubenkou Nikolou, se kterou byl ve vztahu dlouhých deset let. Držák tenhle muž tedy rozhodně bude. Mirai je z Frýdku a Míša z Prahy, jak často se tedy vídají, to zůstává zatím záhadou. Mnoho toho o svém vztahu totiž ještě neprozradili...

Související články

Další články