Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2019 Extra Host (pořad) demonstrace proti Babišovi Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Miláček Britů, vévodkyně Kate Middleton, slaví narozeniny! Co asi dostane od manžela?

Kate Middleton oslaví své dnešní narozeniny bez manžela.

Elegantní krasavice Kate Middleton nedostane v den svých 32. narozenin od svého princátka vůbec nic. I když všichni očekávají nějaké velkolepé překvapení, bujaré oslavy nebo alespoň romantickou večeři, William (31) dá přednost studiu o řepce olejce.

Je hluboce zabrán do desetitýdenního kurzu managementu zemědělství na univerzitě v Cambridge, a tak se doma ani neotočí. Kate tudíž pravděpodobně stráví svůj den v okruhu Middletonových, jen se svým synem Georgem, matkou, otcem, sestrou Pippou a bratrem Jamesem.

O tom, že to Kate s královskou rodinou nemá úplně jednoduché, svědčí i fakt, že se k ní královna Alžběta II. chová podobně chladně jako kdysi k princezně Dianě. Útěchou jí může být alespoň pojistka, že kdyby došlo na nejhorší a za princem Wiliamem by se jednoho dne zaklaply dveře, královská rodina by jí musela „vyplatit“ částku 17 milionů liber a dostávala by pravidelný měsíční důchod.

Mohlo by vás zajímat

Další články