Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Miláček Ameriky slaví 31: Taylor Swift je zamilovaná až po uši a mlží o své svatbě

Taylor Swift se se svým kolouškem Joem Alwynem prochází ráda po pláži. Je jí ale oporou i v méně slunných dnech.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 8 fotografií
NAROZENINY
Taylor Swift, které se říká miláček Ameriky, slaví 31. narozeniny. Tento rok hodně trávila se svou rodinou, v čemž jí ještě napomohla karanténa spojená s koronavirem. Známá zpěvačka chce být hlavně velkou oporou pro svou matku, která nyní po rakovině prsu bojuje s rakovinou mozku. Sama Swift má zase velkou oporu ve svém příteli, kterým je Joe Alwyn.

Taylor Swift se narodila 13. prosince 1989 v Pensylvánii a celé dětství se věnovala koním a poníkům. Její rodina jich několik vlastnila, a tak nebylo divu, že jim podlehla i malá Taylor. Zlom však nastal v jejích devíti letech, kdy se začala věnovat hudbě a vystupovat v muzikálech.

Taylor Swift v country světě

Svůj talent rozvíjela v kurzech herectví a zpěvu a potom vyzkoušela i první konkurzy. Ty sice moc dobře nedopadly, Swift však začala objíždět různé festivaly, soutěže a další akce, na kterých vystupovala jako country zpěvačka

Úspěch na sebe nenechal dlouho čekat a Taylor se rázem stala nejmladší písničkářkou, která kdy byla najata vydavatelstvím Sony/ATV Music Publishing. V roce 2006 vydala první album, stala se hvězdou country hudby a dokonce byla i nejmladší zpěvačkou, která si sama napsala a vydala píseň.

V roce 2008 získala první nominaci na cenu Grammy a bylo jasné, že další ocenění na sebe nenechá dlouho čekat. A taky, že ne: dosud už získala sedm cen Grammy, patnáct American Music Awards, sedm Country Music Association Awards, šest Academy of Country Music Awards a třináct BMI Awards.

Partneři Taylor Swift

Ovšem Taylor Swift nezáří jen na hudební scéně, ale několik rolí už si střihla i ve filmovém světě. Objevila se například v epizodě Kriminálky Las Vegas, v komedii Na sv. Valentýna, v animovaném filmu Lorax či ve sci-fi snímku Dárce. A dokonce si hlavní roli zahrála v muzikálu Cats.

Taylor toho za svou ne moc dlouhou kariéru stihla už opravdu dost. K tomu všemu podporuje i umělecké vzdělávání a gramotnost dětí, zapojuje se v pomoci při přírodních katastrofách, podporuje práva LGBT komunity a nezapomíná ani na dětskou charitu.

A po jejím boku už se vystřídalo několik slavným jmen. V roce 2008 randila s hudebníkem Joe Jonasem, o rok později s hercem Taylorem Lautnerem, zamilovala se i do Jakea Gyllenhaala, Conora Kennedyho či zpěváka Harryho Stylese V roce 2015 její srdce patřilo Calvinu Harrisovi, jejich vztah ale po roce krachl.

Matka Taylor Swift má rakovinu

Pak se na scéně objevil ještě herec Tom Hiddleston a následně přišel herec Joe Alwyn, se kterým to vypadá už opravdu vážně. On je také její největší oporou v těžké situaci, kterou Swift prožívá se svou matkou, která nyní už podruhé bojuje s rakovinou Tentokrát s rakovinou mozku.

„Procházela chemoterapií a to je pro člověka dost těžká věc. Když procházela léčbou, našli jí nádor na mozku,“ citoval Taylor Swift portál etonline.com. „Je to opravdu těžký čas pro nás jako pro rodinu,“ dodala Swift, jenž letos vydala své osmé album, které získalo hned pět nominací na Grammy. Tím se ale nezastavila a v pátek spatřila světlo světa další deska – tentokrát s názvem Evermore. „Abych to řekla jasně, prostě jsme nemohli přestat psát písničky,“ napsala.

Její máma Andrea Swift s nemocí bojuje, co jí síly stačí, a její rodina se snaží zůstat optimistická, i když je to těžké. O to více je Taylor Swift vděčná svému příteli, s nímž vypadá opravdu šťastně. „Pomohl Taylor s její hudbou a inspiroval ji. Je za něj tak vděčná a zamilovaná do něj. Mluví o společné budoucnosti,“ píše se na portálu etonline.com.

Zamilovanost zkrátka ze zpěvačky přímo srší a někteří její fanoušci jsou přesvědčeni, že Taylor Swift je se svým přítelem tajně zasnoubená, nebo se dokonce už i vzali. K těmto spekulacím došlo, když se v jedné z reklam odtajnil náhled z připravované verze její hitovky Love Story. Uvidíme, co nám na sebe Taylor práskne…

Související články

Další články

Nejnovější kauzy