Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Miloš Jakeš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Míla promluvil o sexu na Robinsonově ostrově! Víme, co všechno se tam dělo!

+ Dalších 43 fotografií
Robinsonův ostrov je plný statných mužů a krásných žen. A tak se nabízí otázka, jestli se mezi sebou soutěžící sblížili o něco víc, než bylo potřeba. Jak to měli se sexem? Měli na něj vůbec pomyšlení? Míla a Radovan dali rozhovor webu TN.cz a řekli, jak to všechno bylo!

Je to snad sen každého z nás. Opuštěný ostrov, písek, sluníčko, pohoda a krásná příroda. A navíc zdatní muži a krásné ženy. Tady se nabízí otázka, jestli mezi nimi nepřeskočila ona pověstná jiskra.

Soutěžící z Robinsonova ostrova se rozvyprávěli o sexu, ale žádné vášně nečekejte. Každý si tam sáhne na úplné dno, takže na sex nemá nikdo ani pomyšlení. „Je to úplně jednoduchý – tam prostě za celou dobu nebyla žádná erekce. To zaprvé. A zadruhé jsem měl strach, jestli se mi vůbec postaví, až se vrátím zpátky. Stresem to nebylo, to bylo strádáním. Prostě se nepostaví. Nejsou vitamíny, nejsou minerály, není sůl, tak se prostě nepostaví. Zkuste to a uvidíte. Hladovte deset dní a budete mít taky problém,“ řekl TV Nova veterán Radovan, který byl právě prvním, který toto téma mezi svými soupeři nadhodil.

CELÝ ROZHOVOR O SEXU NA ROBINSONOVĚ OSTROVĚ NAJDETE ZDE!

„My jsme si tam po nějakých čtrnácti dnech sedli s chlapy ve vodě a padla tam opatrná otázka: ´Hele, jak to máte s erekcí?´ A teď si všichni začali stěžovat, že jim v něm ani "nehouplo“. Ale všem se nám tam ulevilo, protože už jsme si mysleli, že jsme impotentní. Vím, že za celou dobu, co jsme tam byli, nikomu ani nehvízdlo. Ani jednou," smál se Martin Vévoda.

Krasavec Miloš Brt vše jen potvrzuje. „Tohle pro mě osobně byla docela schíza, protože mi asi po měsíci došlo, že nemám absolutně chuť podívat se tam na žádnou holku, i když jsme tam holky měli fakt hezký. Fakt jsem si myslel, jestli není něco špatně, ale najednou přišel Radovan a říká mi: Ty vole, Mílo, mně se už měsíc nepostavil. Okamžitě tam byl výbuch smíchu a všichni se toho chytili. Úplně všichni kluci z Calao se přidali,“ dodal pro TV Nova Míla, podle kterého se to týkalo úplně všech na ostrově.

Na sex neměly pomyšlení ani ženy. „Já vám to řeknu úplně jednoduše. Moje hormony byly tak na nule a mozek sotva pracoval, že moje sexuální potřeby byly na bodu nula. Ale fakt, nekecám. Já jsem v sobě možná tam někde hluboko cítila, že to člověku nějak chybí, ale spíš si myslím, že je to tím, že jsme na to nějak zvyklí a naučení, ale jen myšlenkově. To tělo na to nemá chuť, nefunguje,“ řekla lesba Tereza Mikšaníková, která si na sex snad ani nevzpomněla.

„Já se omlouvám, že to říkám takhle narovinu, ale zkusil jste někdy masturbovat bez jídla? To tělo nefunguje. Máme v sobě pud sebezáchovy, že když se snažíme přežít, tak jde všechno stranou. Ten úbytek energie je tak velkej, že myšlenky na sex tělo úplně odkládá,“ dodala.

Soutěžící spojují svou nechuť k sexu hlavně s nedostatkem jídla. „Stres jak blázen, hra, jste na konci světa, podmínky příšerný, za den sníte jeden kousek ananasu nebo banánu… Nikdy jsem to nezažil, a to si myslím, že jsem v tomhle docela v pohodě, ale absolutně, absolutně jsem neměl žádné myšlenky nebo chuť na sex,“ přiznal Miloš Brt. Tak snad si to soutěžící po návratu domů vynahradili.

Související články

Další články