Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Mila Kunis slaví 36. narozeniny: Ukrajinská kráska má manžela s českými kořeny

Zdroj: Instagram
+ Dalších 8 fotografií
gratulace
Ukrajinská kráska Mila Kunis, která se v Americe především díky svým uhrančivým očím prosadila jako herečka, slaví 36. narozeniny. Známá je ze snímků Matky na tahu, Kamarád taky rád, Méďa a seriálu Zlatá sedmdesátá. Mila po několik let chodila s Macaulayem Culkinem (38), jejich vztah ale fungoval jen velmi špatně, a tak se s ním v roce 2010 rozešla. Zjistila, že toho pravého muže, který má dokonce české kořeny, poznala už v roce 1998, láska ale vzplanula až později.

V roce 2012 se herečka Mila Kunis, celým jménem Milena Markovna Kunis, dala dohromady s hercem Ashtonem Kutcherem. Toho poznala už v roce 1998, když spolu začali natáčet seriál Zlatá sedmdesátá. Jakkoliv se to může zdát nereálné, krasavec Kutcher, kterého si po dlouhou dobu v posteli hýčkala o několik let starší herečka Demi Moore, má kořeny v Česku.

Zatímco nádherná Mila rozhodně nezapře, že pochází z Ukrajiny, kde žijí velmi krásné ženy, v Ashtonovi by se jen málokdo snažil najít české geny. Pravdou však je, že jeho pradědečkem z otcovy strany byl Jan Kučera, který si v Americe vzal Češku Annu Lenoch. Své příjmení pak změnil, aby znělo víc americky. České geny však má Ashton i z matčiny strany - ta totiž byla irsko-německo-českou míšenkou.

K okouzlení žen zřejmě stačí i jen malé procento české krve v těle. Co myslíte, může za Ashtonovu okatou krásu to, že má české předky, nebo Milu Kunis ohromil spíš něčím jiným? Každopádně s Milou má Ashton dvě děti, dceru a syna, a čeští diváci jej asi nejlépe znají z role Waldena v seriálu Dva a půl chlapa, v němž nahradil Charlieho Sheena.

Související články

Další články