Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

MÍLA (21) je po uši zamilovaná do snoubence MÍLY (74): Do postele si pozvou televizi!

MÍLA (21) je po uši zamilovaná do snoubence MÍLY (74): Do postele si pozvou televizi!
Zdroj: youtube
+ Dalších 19 fotografií
Gerontofilie
Milijana Bogdanovič (21) a její snoubenec Milojko Bozič (74) společně žijí v srbském městě Pilatovici. Navzdory vysokému věkovému rozdílu, který je 53 let, pár tvrdí, že mají sex každý den. Nyní chtějí navštívit srbskou televizní show, aby všem dokázali jejich lásku.

Jo v lásce se asi meze opravdu nekladou. Mladičká Milijana Bogdanovič je totiž až po uši zaláskovaná do o 53 let staršího snoubence.

Ačkoli je Milojko Bozič trojnásobný otec a dědeček dvou vnoučat, vůbec se netají přiznat, že s přítelkyní mají sex každý den. Tvrdí, že vůbec nepotřebuje užívat viagru. Na co taky? Milijana se vzruší pokaždé, když se jí snoubenec dotkne na bříšku. Pár s věkovým rozdílem víc než půl století si řádně užívá intimního života i přesto, že Milojko má problémy se srdcem a už dokonce kvůli tomu musel podstoupit operaci.

Nikdo z blízkého ani širokého okolí nemůže pochopit, jak může být jejich láska skutečná. Sexy brunetka dokáže šedovlasého staříka milovat, i když jeho bankovní účet nepřekypuje penězi. Vzhledem k nedůvěřivosti ostatních se pár rozhodl vstoupit do srbské televizní show s názvem "Parovi" (Páry). Milijana totiž chce nevěřícím lidem dokázat skutečnost jejich lásky. Plánují tam mít živý sex.

Mladá dívka prozradila, že ji přitahují jen starší muži. Prostě a zkrátka pokud chlap nemá šediny, nemá u ní šanci. Také se zmínila, že by si moc přála se snoubencem založit rodinu. Takže po skončení show se zaměří na to, aby otěhotněla. Svatba jen tak nevídaného páru se bude muset konat na matričním úřadu, ovšem proč? Místní církev totiž neschvaluje oddávání párů s věkovou mezerou přesahující 15 let. Podívejte se do fotogalerie na spokojený neobvyklý pár.

Filip Turek se tvrdě opřel do Fialy: ODS zradila svoje voliče a on je toho absolutní příklad

Související články

Další články

Nejnovější kauzy