Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Mikýřovi dochází v Survivoru dech. Bez mistra střihu nedávají jeho tvrzení smysl

+ Dalších 12 fotografií

Okrádá Martin Mikyska, který se proslavil díky své internetové show Mikýřova úžasná pouť internetem, děti? Ačkoli všichni víme, že ne, on sám se z toho obvinil. A to během epické hádky s Tomášem Rysem, ke které došlo na druhé kmenové radě Survivoru, při které svého soka obvinil z toho, že jako streamer musí okrádat děti 

Když Martin Mikyska alias Mikýř něco řekne ve své show, dalo by se to doslova tesat do kamene. I díky své výřečnosti se z něj stal jeden z nejuznávanějších youtuberů u nás, který se nebojí prostřednictvím svých pořadů bojovat s internetovými šmejdy a podvodníky.

Když se přihlásil do Survivoru, jeho fanoušci se těšili, že svým ostrým jazykem okoření jednu z nejnáročnějších show světa. To se ale zatím neděje. A nejen to. Mikýř se dokonce chvílemi dost zamotává do svých myšlenkových pochodů.

To bylo evidentní při epické hádce, ke které mezi kmenem Titánů a Lovců došlo na druhé kmenové radě. Když se totiž Tomáš začal obhajovat, že rozhodně žádné děti jako streamer neokrádá.

„To je úplný standard u streamerů, ne?“ vysmál se mu nejdřív Mikýř, který se tak dostal do konfrontace s Rysem.

Mikýř: Když jsi streamer, tak okrádáš děti o peníze

„Jako, když jsi streamer, tak okrádáš děti o peníze. To je fakt. Proti tomu nemáš bojovat,“ oponoval Rysovi Mikýř s tím, že tak to má podle něj každý youtuber a streamer. Pak přišla věta, která bude v uších jeho nepřátel rezonovat ještě hodně dlouho.

„Já dělám to stejné co ty. Dělám ve stejném oboru. Nebojoval bych s tím,“ dodal Mikyska, který se sice jenom špatně vyjádřil a chtěl pouze svému sokovi říct, že jako člověk z branže ví, jak streameři fungují, místo toho z jeho úst vyšlo náhodné složení slov, ze kterých by se mohlo zdát, že sám okrádá děti.

Survivor je tak jasným důkazem, že je Mikýř bez mistrů střihačů pouhým smrtelníkem, který mnohdy sám rychleji mluví, než přemýšlí. Sami se ale na videu podívejte na epickou hádku, která kdy v historii českého Survivoru byla.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy