Mikýř se nekompromisně vysmál Michaelovi ze Survivoru. Jedovatý vzkaz a rázná slova o manipulaci
Bývalý vítěz reality show Survivor a internetový fenomén Mikýř (Martin Mikyska) byl jedním z hostů slavnostního promítání velkého finále letošní série. Na místě se naší redakci eXtra.cz nezdráhal říci věci naplno a padala silná slova! Nejvíce to schytal soutěžící Michael, kterého Mikýř bez váhání označil za největšího manipulátora sezóny.
„Raz, dva, tři… Michael,“ spustil Mikýř pohotově v rozhovoru pro eXtra.cz, když měl jmenovat největšího manipulátora. „Má nejsilnější a nejtvrdší sociální hru letoška,“ dodal s respektem, ale i špetkou varování. Podle něj diváci zatím netuší, co všechno Michael vymyslel a co se dělo za oponou.
Když přišla řeč na to, komu fandil a kdo si podle něj zasloužil dojít až do konce, ukázal Mikýř nadhled. „No vlastně se tam dostali všichni jinými způsoby a byla to hrozná řežba, takže já to přeju úplně všem.“ Nejblíž měl ale k Rennemu. „Nejvíc očividný by mi přišel Renne, kdyby se tam probojoval, ale nedal to.“ Nakonec ale uznal, že právě nečekané zvraty jsou to, co diváky baví. „Jakýkoli zvraty znamenají, že to je pro diváka pošušňání. Takže já jsem spokojený.“
K jedním z jeho favoritů patřil i jeho kamarád Jakub Kotek, jenž si Mikýře nechal vytetovat na své pozadí. „Je to tak, jsem zvěčněn na zadku Koťáka. Je to bourák a já ho v tom asi nenechám.“ A když se ho redaktorka eXtra.cz zeptala, jestli je to pro něj čest, nepochyboval ani vteřinu. „Je to pro mě extrémní čest a je to můj velice dobrý kamarád, takže já ho chci prostě nosit taky,“ smál se s tím, že v tetovacím studiu už má zamluvený termín.Diváci nemohou Michaela vystát
Zatímco Mikýř s uznáním označil Michaela za mistra sociální hry, většina diváků má jasno. Jeho taktika překročila únosnou mez. V předposledních dílech se zostřil konflikt mezi Michalem a Natálií a fanoušci se okamžitě postavili na její stranu. Sociální sítě zaplavily komentáře plné podpory pro Natálii a tvrdé kritiky směrem k Michaelovi, kterému vyčítají manipulaci, překrucování pravdy a psychický nátlak.
Survivor 2025
Čtvrtá řada úspěšné reality show Survivor, ve které se hrálo o 2 500 000 Kč. Vítězem se stal Pavel Tóth.
Survivor 2025: Soutěžící a moderátor
Mezi soutěžícími byly i známé osobnosti. Například česká Miss World Natálie Kotková, zpěvačky Dominika Hašková a Kate Matl, atletka Zuzana Hejnová či herec Václav Šanda.
Show moderoval Ondřej Novotný.
Předchozí řady Survivor Česko & Slovensko: 2022 | 2023 | 2024
Související články

Michael bořil hlavu mezi ňadra, Spicy Pája opíjel moderátora. Divoká pařba na finále Survivoru

Survivor se má hrát sviňsky, hájí se Michael. Svého chování na ostrově nelituje, s ostatními manipuloval úmyslně

Hořký konec pro Koťáka v Survivoru. Kudlu do zad mu vrazila osoba, které věřil nejvíc

Glosa: Survivor není za odměnu. Kolosální chyby silných hráčů, které je mohou stát krk
