Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel

Mikýř s Novotným odhalili, co vám kamery v Survivoru neukázaly. Hysterické výlevy, vzájemné hádky i snaha o sabotáž

Martin Mikyska o trollení Ondřeje Novotného.
Zdroj: koláž eXtra.cz/Pavel Dvořák
Předchozí Další
+ Dalších 34 fotografií
zákulisí

Jediný rozhovor v životě Martina Mikysky odhalil zákulisí letošní série Survivoru víc, než by si tvůrci show mohli přát. Mikýř se totiž od začátku netajil, že si chce celou show ukrást sám pro sebe, a Ondřej Novotný mu v tom zdatně bránil. Tak vznikaly situace, které v historii Survivoru nemají obdoby, a Novotný se netají tím, že oblíbeného youtubera několik dní dokonce ze strategických důvodů ignoroval a tvářil se, že tam vůbec není. Dokonce mezi nimi došlo hned několikrát k rázné výměně názorů, jak prozradili na akci, kde nechyběla redakce eXtra.cz.

Jaký mají vztah Ondřej Novotný a Martin Mikyska a jak moc oblíbenému moderátorovi vadilo, že Mikýř trolí Survivor? Tak na tyto otázky odpověděli oba aktéři v rámci Jediného rozhovoru v životě třetího vítěze Česko Slovenského Survivoru, který se počátkem června natáčel v O2 areně a kde oba společně zhodnotili všechny Mikýřovy kroky.

Novotný přiznal, že si s Mikýřem nevěděl rady

Hned na začátku přišla řeč na jejich vztah, který byl hodně diskutovaný hlavně mezi fanoušky show. „Je to velice dlouhý rozhovor. Protože je to jediný rozhovor v životě. Můj život je definovaný Ondrou Novotným ještě před Survivorem a dále doufám bude. Vždycky když Ondra nebyl na jednom ze soubojů Survivoru, protože měl práci jinde, tak tam stál někdo jiný a já jsem říkal: Ondro, spatřit tě tady v celé kráse je to nejlepší, co se mi mohlo stát a já na to budu vzpomínat do konce života,“ popisuje Mikýř svůj vztah s Novotným, kterého se snažil trolit v průběhu celé show. Nejhorší to bylo ale během prvních dni, kdy sám Novotný přiznává, že si s ním nevěděl rady.


„Pro mě je těžké, když do show nastupují lidé, které znám. Pro mě bylo těžké držet Piráta v rámci hráče a ne kamarádství. Jsem pak na dotyčného přísnější, on si zase dovolí víc. Z toho vzniká tření. Ty jsi byl výzvou. Nebudeme si říkat, že ne,“ přiznává v rozhovoru Novotný s tím, že vždycky, když přicházel na souboj nebo kmenovou radu, říkal si, co zase Mikýř vymyslí.

„Projevoval jsem se možná víc než Pirát,“ přiznal Mikýř, který popsal moment, kdy mu během souboje Ondřej Novotný neuznal výhru, protože došlo k zakázané hře, a Mikyska ho měl seřvat na dvě doby. „Křičel jsem na tebe, jestli si děláš prdel a proč mi neřekneš, že je to špatně, když to vidíš. A ty jsi mi řekl, že se mnou nehraješ,“ popisoval vyostřenou situaci Mikýř s tím, že na Novotného se měl obořit dohromady hned čtyřikrát, kdy si jako hráč neuvědomil, že zatímco Novotný je moderátor show, on pouhým soutěžícím a nejsou si rovni.

Mikýř se snažil vyzvat Novotného

A nezůstalo jenom u hysterických výlevů, ale došlo i na trolení, které se bohužel do vysílání nedostalo. Mikýř totiž měl na kmenové radě poslat do souboje Ondru Novotného. „Měl jsem tam řeč, že si nedokážu představit, že bych přišel o dalšího kamaráda, a proto nemůžu udělat nic jiného než do duelu zvolit Ondřeje Novotného. Pak jsem řekl ok, tak Kuba,“ vzpomíná Mikýř, kde Novotný poprvé přiznal, že mu v ten moment došla řeč a místo toho, aby ho donutil své rozhodnutí zopakovat, tak jenom v úžasu mlčel.

Mikýř prý dodnes nechápe, proč se tento záběr neobjevil v televizi. „Není to tvá show, ale Survivor. Nemůžeš pozici toho moderátora drtit. Není to souboj nás dvou,“ snažil se mu vysvětlit Novotný. „Já tě tak vnímal,“ dodal s nadsázkou Mikyska, který ale jedním dechem dodal, že hodně lidi vnímalo, že je mezi nimi negativní energie.

Novotný Mikýře ignoroval

Mikýře bylo na ostrově prý tak moc, že ho Novotný na čas dokonce začal ignorovat. „Došlo ti to? Já jsem ti to dal jasně najevo. Čtyři dny jsem se tě na nic nezeptal. Co sis myslel, že jsem se tě na nic neptal?“ zeptal se Novotný, který doufal, že Mikýř došel k prozření. Bohužel. „Myslel jsem, že musí dostat prostor jiní a Nova si nebyla jistá, co si o tom bude myslet veřejnost,“ vysvětlil své myšlenkové pochody Mikýř, kterého Novotný rychle vyvedl z omylu.


Doporučené video: Vyhlášení vítězů Survivoru v pražském Duplexu a Mikýřova děkovná řeč:


„To není pravda. To se stalo v momentu, kdy do prvního dílu zbývalo hodně času. Ty jsi byl zpočátku rozjetý a všechno jsi trolil. Nevím, jestli sis toho všiml, ale lidi, co to měli v paži a přijeli na výlet jako Sebastian, tak se smáli. Každý, kdo chtěl hrát, tak je to sralo. Moje role není, abych na to naskakoval. Tak jsem se domluvil, že to nejde,“ dodal Novotný, který ale i uznal, že Mikýř byl pro letošní sérii velkým přínosem.

„Nemůže to být ale jenom o trolení. Tak hledáš mantinely,“ dodal Novotný.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy