Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Mikulášský speciál: Osudem zkoušená Anča předvedla erotický vrchol Ulice v převleku anděla

+ Další fotografie
ulice
Vendula automaticky předpokládá, že Pavel dnes bude za Mikuláše a Mário za anděla stejně jako vloni. Jenomže všichni moc dobře vědí, že s těmito dvěma pány to bývá někdy velmi obtížné a tentokrát to nebude výjimka. Celou situaci naštěstí zachrání dobrosrdečná Anička, která se převleče za anděla a nechtěně tak předvede svůj erotický vrchol v seriálu.

Bohužel Pavel ani Mário očekávání Venduly nesplní. Pavel přijde do bistra v kostýmu čerta, protože kostým Mikuláše nesehnal. Také Mário si to přihasí coby čert, neboť si už nepamatoval, že má být za andělské stvoření.

Tuhle komplikaci Vendula díky Anče vyřeší celkem hravě, ovšem další přijdou vzápětí. „Za čerta jsem v Ulici byla už vloni. Letos jsem si to užila mnohem víc. V loňském roce jsem ho točila den po operaci, všechno mě bolelo a nebylo mi dobře. Letos jsem se mohla vyřádit lépe," prozradila čertice Anežka Rusevová.

Pavel ale nadšení z kostýmu své seriálové manželky Venduly nesdílel. „Mám na sobě kožich, rolák a teplé boty. Venku je možná pětadvacet stupňů, v bistru možná ještě víc. V ději jíme teplou polévku. Zima nám nehrozí," okomentoval natáčení herec.

Anča, která hraje v Ulici prakticky od začátku, je v seriálu hodně osudem zkoušená. Její životní láska Bedřich Liška ji několikrát podvede, odejde za jinou ženou, zplodí dítě se svojí kolegyní a nakonec ji vymění za mladší umělkyni.

Anička navíc nemůže mít děti, a tak žije hlavně pro Emu a Frantíka. Anička nikdy nebyla prvotřídní kost, ale milá pohledná ženská s dobrým srdcem. V kostýmu anděla jí to ale neskutečně seklo a nechtěně tak předvede svůj erotický vrchol v seriálu Ulice

Související články

Další články