Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Mikulášský horoskop: Koho čekají sladkosti a kdo určitě nepůjde ostatním příkladem?

Mikuláš, horoskopy, Vánoce
Zdroj: Pixabay.com
+ Dalších 8 fotografií
horoskop

Podívejte se na speciální mikulášský horoskop! Co si pro vás hvězdy přichystaly a co vás v tomto dni nemine? Bojíte se svých hříchů, a nebo víte, že jste byli celý rok hodní?

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Tento den je pro vás skutečným začátkem Vánoc! Ať už dnes budete hodnotit své kroky v tomto roce, nebo si jen užijete atmosféru, bude vám zkrátka dobře. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Vaše děti od vás dnes pravděpodobně budou čekat velké dary, které pro ně nemáte přichystané. Zkuste jim vysvětlit, že kouzlo těchto svátků je úplně v něčem jiném. Konec rozmazlování! V galerii najdete váš tip.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Buďte v tento den se svými blízkými a jděte se podívat na rozsvícený stromeček ve vašem městě. Vyhnete se tak rodinnému dusnu, ke kterému se u vás schyluje. V galerii najdete, co vás potěší.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Užijte si dnes obyčejnou radost z maličkostí, ta už vám dlouho chybí. Soustředíte se jen na práci, povinnosti a starosti. Není život i o něčem jiném, co myslíte? V galerii najdete, na co si dát pozor.Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Jděte dnes na místo, kde jste ještě nebyli! Využijte atmosféru Mikuláše k tomu, abyste získali nový zážitek. Něco, na co budete jako rodina ještě dlouho vzpomínat. V galerii najdete, co vám udělat radost.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Stůjte si za svým názorem a buďte připraveni si ho obhájit, dnes se vám to bude hodit. Ideální čas je na dobrou rodinnou večeři. Připravte pro každého malou pozornost! V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Dnes budete ve společnosti lidí, jejichž humor se nebude úplně shodovat s tím vaším. Naučte se však nesoudit a být otevření. Bude se vám to opravdu hodit. V galerii najdete, co dalšího pro vás hvězdy mají.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Přichystejte pro svou rodinu pořádné mikulášské překvapení! Užijte si skvělý večer se svou rodinou, zahrajte si deskovou hru nebo si jen obyčejně povídejte. V galerii najdete, na co si dát pozor.


Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Závist není emoce, kterou byste dnes měli přiživovat. Možná vás toto období nutí k pocitu, že se každý má lépe než vy. Ve skutečnosti jste na dobré cestě ke změně. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Ať už se dnes cítíte jakkoliv, nedejte to na sobě znát a večerní atmosféru doma si pořádně užijte. Pokud ještě nemáte žádnou výzdobu, je nejvyšší čas nějakou udělat! V galerii najdete, co vám udělá radost.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Nemějte strach, může být velice svazující. Vše, co se kolem vás chystá, dopadne dobře. Mějte odvahu, situace kolem vás ji vyžaduje. Dnešní den vám může být nápomocný. V galerii najdete váš tip.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Právě dnes si uvědomíte, jaké štěstí máte ve své rodině. Je to oblast vašeho života, která vás v současnosti skutečně naplňuje a obohacuje vaše všední dny. Dbejte rodinné pohody! V galerii najdete, co vás potěší.

Vyřazený Pítr ze Survivoru o vztahu s Gábi: Jak s jejich láskou zamávaly drby o Andree

Související články

Další články

Nejnovější kauzy