Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 koronavirus Výměna manželek 2020

Nejnovější kauzy

Mikulášská nadílka v Česku: Seznam nejlepších programů v Praze a Brně

Zdroj: Profimedia.cz
Mikuláš, čert a anděl
Jako už tradičně, tak i letos se bude 5. prosince konat mikulášská nadílka. Letošní rok tento den připadá na čtvrtek. Rodiny s dětmi bude obcházet Mikuláš, čert a anděl, kteří malým ratolestem donesou nadílku. Města po celé České republice si pro své občany připravila nejrůznější akce pro tento speciální den. Připravili jsme pro vás výběr těch nejzajímavějších mikulášských akcí v Praze a v Brně, kam můžete s dětmi vyrazit.

Pokud se chystáte ve čtvrtek 5. prosince vyrazit na akci s tematikou Mikuláše, máme pro vás pár tipů. Sestavili jsme výběr míst, kde bude Mikuláš letos řádit nejvíce.

Praha

Václavské náměstí. Na Václavském náměstí bude Mikuláš, čert a anděl dětem nadělovat od 17 do 19.30 hodin. Pro děti je připraven program v rámci trhů Václavské Vánoce.

Staroměstské náměstí – Andělská show. Na Staromáku se bude konat Mikulášská s pestrým programem pro děti i dospělé v rámci Vánočních trhů. Náměstí se zaplní nadpřirozenými bytostmi a budou obdarovávat malé i velké návštěvníky. Show začíná v 16 hodin. Chybět nebudou soutěže, zpívání koled ani hry.

Kampa. Mikulášská na Kampě bude tradičně doprovázená rozsvícením malostranského vánočního stromu. Na náměstíčku Na Kampě pod Karlovým mostem příchozí zažijí opět Mikuláše, čerty a anděly. Strom se bude rozsvěcet v 17 hodin. Budou tam i trhy plné dobrot, vánočních drobností, dárků a rovněž oblíbené grogy, svařáky a medoviny.

Karlín. Mikulášská nadílka v Karlíně odstartuje už ve 14 hodin a bude pokračovat až do sedmé hodiny večerní. Návštěvníci se mohou těšit na tematické stánky, překvapení pro děti, lampionový průvod a samozřejmě na Mikuláše, čerta a anděla.

Zoo. V zoologické zahradě v pražské Troji bude taktéž probíhat Mikulášská nadílka. Začátek je už v 9 hodin ráno a končí se ve 14 hodin. V zoo budete moci potkal Mikuláše i s doprovodem. Zlobivé sečtou spravedliví čerti a hodné budou odměněni Mikulášem s andělem.

Krampus. V pátek 6. prosince si pro Pražany připravila městská část Praha 8 skvělý program. V prostorách koupaliště Ládví se bude konat Ohnivá Krapmus show s nejstrašlivějšími a nejděsivějšími čerty. Začátek je v 16:30 a konec v 19. Vstupné pro dospělé je 60 korun a pro děti pak 30 korun.

Obchodní centra

Praha Nákupní centrum Eden si pro své návštěvníky připravilo Mikulášskou nadílku. V 17 hodin dorazí Mikuláš s čertem a andělem a na děti čeká program plný zábavy. Od 18 hodin pak startuje před NC Eden pyromuzikální show. Začátek je ve čtvrtek od 18 hodin před NC Eden.

Galerie Harfa na Českomoravské si pro návštěvníky též přichystala Mikulášskou nadílku. Pro děti je přichystána spousta her a zábavy s nadílkou dárků a dětskou Mikulášskou diskotékou.

Brno I do brněnského obchodního centra Olympie zavítá Mikuláš. Bude se tam konat mikulášská párty a všichni budou mít možnost si zdarma zabruslit. Návštěvníci se též potkají s Mikulášem, čertem a andělem.

Brno

Náměstí Svobody Brno ve čtvrtek přivítá čerta Čika, kterého na pódiu bude doprovázet Mikuláš i anděl. Na všechny děti, hodné i ty zlobivé, čekají dárečky.

Související články

Další články