Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Mikulášek se na Vémolu připravuje s tím nejpovolanějším: Babu Jagu cepuje Attila Végh

Mikulášek se na Vémolu připravuje s tím nejpovolanějším: Babu Jagu cepuje Attila Végh
Zdroj: Instagram
Předchozí Další
+ Dalších 7 fotografií
MMA
Zápasník MMA Václav „Baba Jaga“ Mikulášek (32) nehodlá nic podcenit. Na souboj s Karlosem „Terminátorem“ Vémolou (35) se nemůže chystat s nikým lepším, než je Attila Végh (34). Právě s mužem, který Vémolu porazil minulý rok v zápase století, se teď Mikulášek poctivě připravuje. Attila tak svému učedníkovi už několik dní dává pořádně do těla a poskytuje mu cenné rady.

„Je to tady super. Skvěle se tu o mě starají, dělají to pro mě, připravují mi tréninky, přizpůsobují se mi. Cokoliv potřebuju, není problém, tohle jsem fakt nečekal. Dostávám přípravu, kterou absolvoval Attila před zápasem, plus k tomu přidáváme nové věci," řekl pro Sport.cz nadšený Václav Mikulášek Tomu slíbil Végh přípravu už několik týdnů zpátky. A své slovo splnil.

Zkušený bojovník Végh vypnul Vémolu už minulý rok v souboji, který je označován za zápas století. Végh se nyní chce ujistit, že Terminátor zůstane poražen. Mikulášek tak už několik dní dře pod křídly slovenského zápasníka, který mu předává cenné rady. "Vašek pokračuje v přípravě, myslím, že už je trošku zničený, ale to je normální," řekl Végh k Mikuláškově tréninku.

Tréninku Baby Jagy si už všimnul i jeho soupeř Vémola. „O to víc mě to motivuje. Doufám, že mu Attila půjde i do rohu, aby viděl, že všechno, co se ho snaží naučit, bude marný. A abych mu hned po zápase, až zmlátím Babu Jagu, mohl říct, že je na řadě. Za mě opravdu ideální scénář, kdyby mu Attilka šel i do rohu. To, co já dělám třicet let, to Mikulášek za dva měsíce už nedožene, takže trénovat tam může, co chce,“ řekl odhodlaně Terminátor pro iSport.cz.

Vémola má v jednom pravdu, Mikulášek je zcela jistě papírovým outsiderem. Oproti Vémolovým 26 soubojům totiž absolvoval jen polovinu zápasů a téměř půlku jich prohrál. Baba Jaga ale strach z Terminátora nemá. Podle Mikuláškových slov může jen získat, navíc i outsider může překvapit. Příkladem je třeba Jiří Procházka, který ve svém debutu v UFC porazil jasného favorita Volkana Oezdemira.

Ani jeden zápasník se toho druhého nebojí. Vrásky na čele jim ale přidělává nejistota ohledně soboje. Ten se má uskutečnit 26. září v pražské hale O2 Universum na galavečeru OKTAGON 17, kvůli koronavirové situaci je ale možné, že se ho bijci ani fanoušci nedočkají. Zápasníci by tak trénovali zbytečně a jak si postěžoval Vémola, nechce se mu hubnout pro nic za nic...

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy