Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Odpadlík z Oktagonu Mikulášek chtěl v Clashi vyrovnaného soupeře, teď je všem pro smích: Tadeáši Veselému slibuje bolest

Profesionální zápasník Václav "Baba Jaga" Mikulášek vyzval na zápas kontroverzního influencera Tadeáše Veselého.
Zdroj: koláž eXtra.cz/Se svolením Oktagon
Předchozí Další
+ Dalších 5 fotografií
výzva

Profesionální zápasník Václav "Baba Jaga" Mikulášek si z vyhazovu z největší tuzemské bojové organizace těžkou hlavu rozhodně nedělá. Kývl na nabídku od promotérů Clash of the Stars, kde ihned začal úřadovat. Byť zprvu sám řekl, že chce vyrovnaného soupeře, nyní mluví i o souboji s kontroverzním influencerem Tadeášem Veselým, kterého vyzval na zápas prostřednictvím svých sociálních sítí. "Chápu, že levelově jsme jinde, ale je to typ člověka, kterého nesnáším," odůvodnil zápasník svou volbu. Na zpětnou reakci od Veselého se ještě čeká. 

Je to necelý měsíc, co profesionální zápasník Václav "Baba Jaga" Mikulášek dostal od šéfů Oktagonu Ondřeje Novotného a Pavola Nerudy padáka. Najít nového zaměstnavatele mu ale nedělalo potíže a kývl na nabídku organizace Clash of the Stars. "Rádi bychom oznámili, že do naší rodiny přibyl nový člen: Václav Mikulášek!" ohlásil moderátor Jakub Jíra na posledním, šestém galavečeru COTS.

Ačkoli si Mikulášek posléze vysloužil od většiny fanoušků kritiku a posměšné reakce, stále profesionální zápasník je v Clashi očividně ve svém živlu. "Jsem si řekl, že si konečně vydělám nějaký prachy," obhájil svůj přestup kontroverzní bijec. A nyní již v nové organizaci úřaduje tak, jak jsou u něj fanoušci zvyklí. Provokuje, vytváří rozruch a snaží se dělat show.


Vyzval Sandra z Love Island, nyní i Tadeáše Veselého

Jak jsme již psali, Mikulášek se nejdříve nechal slyšet, že pod záštitou COTS by nejvíce stál o zápas s rapperem Marpem. Vzápětí vyzval na souboj i účastníka reality show Love Island Sandra Jandejška, který se dlouhodobě věnuje na profi úrovni boxu. Jak Marpo, tak Sandro se bojovým sportům věnují dlouhodobě a jejich zápas s Mikuláškem by divákům nejspíš nabídl poměrně atraktivní podívanou. Jenže jak se nyní zdá, fanoušci se ani jednoho z těchto zápasů nedočkají.

Mikulášek totiž změnil názor a nyní si nepřeje nic jiného než se v kleci střetnout s kontroverzním influencerem Tadeášem "Gangsta Boyem" Veselým, který má do profesionálního zápasníka daleko. "Proč bych chtěl zmlátit zrovna Tadeáše? Chápu, že levelově jsme každý úplně někde jinde, ale ten kluk je přesně ten typ člověka, kterého nesnáším. Snaží se pořád šikanovat někoho, protože sám ví, že je málocenná m*dka zbytečná," spustil na úvod Mikulášek ve stories na svém Instagramu, kde Tadeáše také vyzval.


Budeme jako Tom a Jerry

"Když ho pleskneš, tak z něj budou lítat jitrnice, jelita, tlačenka a prejt a všecko možný. Bude utíkat a řvát Siri, zavolej 158 o pomoc. Takže Tadeáši, když máš koule na to špinit lidi na internetu, doufám, že budeš mít koule na to, aby sis se mnou dal fackovanou. Víš co, já si vezmu stejný podmínky, jako měl třeba Mawar, a zabiju tě. Přivedu tě do světa bolesti," vyzval Tadeáše na zápas a zabrousil k jeho zápasu s profesionálním zápasníkem Tadeášem "Mawarem" Růžičkou. Veselý se totiž v kleci již jednou se špičkovým zápasníkem střetl, jak jsme tehdy psali.

"Bude to výprask, bude to jak Tom a Jerry, ty budeš ten Tom, ten vždycky dostal na prdel. Bylo by to takové znásilnění v kleci. Takže doufám, že máš odvahu, že sebereš ty svoje malé kuličky, to scvrknutý malý nic, a pochlapíš se," uzavřel Mikulášek své prohlášení. Na reakci od Tadeáše se zatím čeká, je ale pravděpodobné, že na zápas nekývne. Ačkoli se již jednou utkal s profíkem, tehdy zápas skončil tak, jak všichni předpokládali: Tadeáš nepříliš překvapivě odešel s porážkou. U zápasu s Mikuláškem by se dal nejspíš očekávat totožný scénář.

Utajený spor Slávka Boury s Železným. Rande pro LGBT natočil navzdory zákazu ředitele Novy, ten se pak chlubil cizím peřím

Související články

Další články

Nejnovější kauzy